Wpis z mikrobloga

Masakrycznie mnie niszczy wyciskanie w koszuli, a właściwie to moje przedramiona. Dzisiaj trening szedł świetnie, wyciskanie w koszuli do 2 desek (łączna wysokość to ~7cm). Myślałem że przedramiona się zregenerowały bo ostatnio ich jakoś nie odczuwałem, ale niestety przy ciężarze 250kg+ zaczął się mocny ból, ale cisnąłem bo szło pięknie, poszedł PR, bo aż 315kg które mnie nawet nie zmęczyło, byłem pewien że do 330-340kg dojdę dzisiaj... Niestety przy 325kg uciekła technika, a w koszuli technika jest wszystkim, krzywo opuściłem i potem katapultowałem sztangę na mordę :P Przy tym dobijając tak prawe przedramię że nawet back off setów z 250kg nie mogłem zrobić bo ból był przepotworny.

Zrobiłem jeszcze jakieś lekkie ohp, asysty na plecy i tyle bo na więcej już ręka nie pozwalała... Teraz natomiast nawet butelki piwa nie mogę podnieść, tępy okrutny ból, taki sam gdy ktoś obije wam łapy albo nogi policyjną pałą

Teraz się zastanawiam czy mam aż tak słabe przedramiona (pomimo 48cm w obwodzie) może je muszę zacząć bezpośrednio ćwiczyć? Czy może te ciężary są ciągle takim szokiem dla organizmu? Nie wiem, ciężko mi powiedzieć.
Teraz muszę jakoś te przedramiona zregenerować, bo nawet w treningach dołu to niesamowicie przeszkadza i wszystko utrudnia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia
  • 25
Probowales automasazu bolacych partii?


@DywanTv: W chwili obecnej to ja nawet nie mogę delikatnie dotknąć szczególnie prawego przedramiona :P O masażu zapomnij hah. Tak jka pisałem ból naprawdę jakbyś dostał pałą i to nie raz ale wielokrotnie, boli w każdej pozycji nawet jak nic nie ruszam.

Po prostu aż tak przeciążone zostało. Lód + maści i tyle... to znaczy heheh dzisiaj się dodatkowo %% znieczulę :P
@IntruderXXL: To moze chociaz ta szokowa terapia ktora polecal Bjornsson? Ze trzymanie w wannie z lodem potem do goracej wody i takich kilka obwodow? Mowil, ze dziala to cuda. A kto jak kto, ale strongmani znaja sie na przeciazaniu organizmu i regnerowaniu. Kieliszkowski tez mowil, ze to dziala doslownie cuda.
@IntruderXXL No proszę, nie posłuchałeś lub za późno posłuchałeś swych rad. Syndrom samoleczącego się lekarza.

Właściwie jakiego treningu byś nie robił to przedramiona zawsze pracują. Jeszcze ten szok +xxkg w koszuli dodatkowo na łapy.
Z drugiej strony te mięśnie muszą być wytrzymałe i jestem pełen podziwu dla zawodników, którzy je jeszcze katują power gripami różnego typu, w tym na masie własnego ciała.
No proszę, nie posłuchałeś lub za późno posłuchałeś swych rad. Syndrom samoleczącego się lekarza.


@PiccoloColo: Heh bez przesady, nic mi nie wystrzeliło, nie złamało się :P Po prostu #!$%@? lol. Czuję że treningowo za mocno pocisnąłem, ale jak się hamować gdy tyle siły jest heh. Plan jest jutro zrobić kolejny trening góry, asysty na łapy, no ale z tym to się zobaczy czy rano będę mógł w ogóle ruszać tą ręką.
@IntruderXXL To tylko przedramię może być bardzo zgubne. Możliwe, że przez rok nic poważnego Ci się nie stanie, ale możliwe też jest, że z bólu nie będziesz w stanie przekroić chleba. Stany zapalne, uszkodzone ścięgna czy nacisk na nerwy, to nie są rzeczy, które tak łatwo przełknąć w zaawansowanym stadium. Możliwie, że za jakiś czas oberwie łokieć i nadgarstek, a wtedy zaczniesz myśleć o przerwie, która w tej chwili jest poza obszarem
o nieeee,mój ulubiony dzik z tagu złapała kontuzję ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@pjoooter: Jaka kontuzja :P Przeciążyłem sobie tą łapę i tyle, za kilka godzin będę odpowiednio znieczulony więc nawet nie będę czuł że coś mnie bolało lol :P

Leć do fizjo, póki nie jest naprawdę źle, bo mega ambicja w końcu przegra z nerwobólem.


@PiccoloColo: Ale co mi powie fizjo, czego jeszcze nie wiem? Po
@Need nie wiem nie próbowałem. Ostatnio co prawda biorę zimne prysznice ale #!$%@? daja :p najważniejsze to sie dobrze wysypiac.

Tutsj chyba chodzi o jakies szokowanie hartowanie organizmu.
@johnmorra:

Co do zimnych pryszniców to ostatnio czytałem taki fun fact, że po zimnym gorzej się zasypia, a po gorącym łatwiej, ma to podobno jakiś związek z tym, że po zimnym ciało się rozgrzewa i w efekcie jest jeszcze bardziej gorąco ( ͡º ͜ʖ͡º) Linka teraz nie zapodam, bo nie zapisałem.
Sorry, ale za dużo jak dla mnie tu chłopskiego rozumu. ;p


@PiccoloColo: Bo nad czym tutaj myśleć? Po co kombinować? Jeżeli walniesz się młotkiem w palec, to boli Ciebie palec bo walnąłeś się młotkiem i TYLE, koniec filozofii.