Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 479
W przeciągu tego tygodnia adoptuję koteczkę, której nikt nie chce. W tajemnicy przed niebieskim i... właścicielami mieszkania.
Beti jest jednym z tych kotów, które nigdy nie zaznało miłości człowieka. Nigdy nie mogła wylegiwać się na kanapie w słońcu, podchodzić rano do lodówki i krzyczeć "człowiek, chcę jeść!". Beti urodziła się na ulicy, następnie nieśmiało zaczęła przychodzić do Pana, który dokarmiał ją i wiele innych kotów. Prawdopodobnie wielokrotnie była atakowana przez inne koty/psy i gwałcona. Starszy pan niestety zmarł. Miseczki zaczęły być puste, a koty musiały uciekać przed "utylizacją". Nawet jeśli mogłaby - nie ma szans by wróciła na ulicę, nie upoluje sobie jedzenia.
W domu tymczasowym siedzi cały czas za kanapą. Jest nieśmiałym, delikatnym i wrażliwym kotem potrzebującym bardzo dużo miłości.
Jeśli będą Was interesować jej postępy w towarzystwie #kotdante (który również jest skutkiem bezmyślnego rozmnażania zwierząt, tyle, że mamą byłam i jestem dla niego ja, Beti prawdopodobnie nie miała mamy) to zapraszam do tagu #oswajamybeti

#zwierzaczki #kot #koty #adopcja
Twinkle - W przeciągu tego tygodnia adoptuję koteczkę, której nikt nie chce. W tajemn...

źródło: comment_VZjevCQjhOkAdgZC5N0Go67ZYrbtt3wb.jpg

Pobierz
  • 163
@Twinkle no fajnie rozumiem cię bo sama przygarnęła bym wszystkie zwierzęta tego świata ale serio. patrząc na twoje wpisy to szukasz pracy. Co jak znajdziesz taka która wymaga dużo czasu? Zrzucisz opiekę nad kotem na chłopaka, który go nawet nie chce? Z resztą co to za podejście stawiać kogoś przed faktem dokonanym. A za 2 tygodnie wpis "chlip chlip znowu w życiu mi nie wyszło muszę oddać kotka a w ogóle jadę
W tajemnicy przed niebieskim i... właścicielami mieszkania


@Twinkle: zrób jeszcze wcześniej wycenę wartości mebli bo koty lubią na nich ostrzyć pazury a kaucja może nie pokryć zniszczeń i właściciel będzie musiał Ci to ściągnąć z ubezpieczenia albo założyć sprawę. Sprawdziłbym też w umowie ile wynosi okres wypowiedzenia w razie złamania jej warunków chyba że nic tam nie ma na temat zwierząt i wyrządzonych szkód.
@Twinkle: z jednej strony łap plusika a z drugiej przyjmij to pytanie na klatę albo prosto w twarz... jak wolisz. #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
0 informacji dla niebieskiego/właściciela mieszkania. Prosisz się o kłopoty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Twinkle

Nie wiem czy wiesz jak wygląda koci gwałt. Kocur atakuje kotkę i trzyma ją za kark po czym gwałci.

Nie wiem czy bejt czy głupota, bo na tym poziomie trudno to odróżnić.

Kocur musi trzymać mocno kotkę, bo:

"Prącie jest u kocura dość charakterystyczne. Występuje na nim ok. 120 haczykowatych brodawek – zrogowaciałych wyrostków. Brodawki te są zależne od testosteronu, tak więc zanikają w ciągu kilku tygodni od kastracji – mówi