Wpis z mikrobloga

zawsze mnie bawi ten szok ludzi w nowej pracy, na rozmowie #!$%@? niebieska polówka, dopasowane spodnie, jasno błękitna koszula, krawat, garniak, a w pierwszy dzień rower, rajtuzy rowerowe i bluza rowerowa ( ͡° ͜ʖ ͡°).
wiadomo normalne ciuchy do pracy w sakwie ale i tak pytania jak ja wyglądam i w czym przyjechałem.
Niby 21 wiek a ludzie się zatrzymali w 17, "jak to nie masz prawka" "musisz wziąć kredyt i kupić samochód" "większość jeździ samochodem i jako większość cię do tego zmuszamy".
#brainlet #bekazniedorozwinietychkierowcow #samochody #polskiedrogi #motoryzacja
Pobierz mati1990 - zawsze mnie bawi ten szok ludzi w nowej pracy, na rozmowie #!$%@? niebiesk...
źródło: comment_G3ptIbsdxNYdBYjK38bSdqyzzNo6s5AS.jpg
  • 208
@mati1990: Czy ty tracisz na samych dojazdach do roboty(ogarnięcie się, jazda, ogarnięcie się, jazda, ogarnięcie się) ponad 3 godziny dziennie? Przecież to nic tylko się powiesić, jak poranną perspektywą będzie znowu kolejne już ponad godzinne pedałowanie do roboty na kilka godzin i z powrotem do domu odespać ten cyrk i w taki sposób przetracać swój limitowany czas życia.

Jak dla mnie koszmar.
Kurłłlaa to byłoby piękne, miasto bez samochód i kopro bez #!$%@? o samochodach i podniecania się tym jak mocno ktoś zaciągnął ręczny. Wsiadasz sobie na rowerek, jedziesz na luzie, cisza spokój, nikt nie trąbi, nie śmierdzi spalinami, ludzie się naturalnie pocą, agresja spływa po nogach, nikt nie jest zapuszkowany, zdrowo i ekologicznie. Rozmarzyłem się... Takie rzeczy tylko w Holandii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@KrakenFromKrakenowo:
@mati1990: no ale samochód to świetna zabawa, nawet ten najtańszy - mnie jazda relaksuje i fajnie się czuje za kółkiem - i nie mówię, o jakimś wariowaniu - wystarczy jazda i podziwianie widoków i świadomość, że ilość tras jest praktycznie nieskończona, a ja ograniczony tylko ilością paliwa w zbiorniku - coś pięknego, polecam - szkoda, że niektórzy tego nie rozumieją.

Samochód to piękny pokaz idealnego indywidualnego środka transportu - najlepsze systemy