Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki proszę o pomoc. Ile mogę wziąć kredytu/chwilówki jeśli mam 18 lat i pracę z dochodem 2000 pln / miesiąc?
Musiałem rzucic szkołę przez patole w domu i gnębienie w szkole. Chciałbym się trochę ogarnąc bo przez depresje się trochę "stoczyłem" + zainwestować w mój startup.
Wiem że trzeba przy tym byc ostrożnym ale jestem sam i sam muszę sobie radzić i kredyt jest niezbędny.
Polecicie kredyt np na #wonga czy raczej w banku (konto mam w #alior ) ? Zalezy mi na tym by to załatwic jak najszybciej, online i bez formalności.

Możecie dać jakieś wskazówki, porady? Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

#kredyt #kredythipoteczny #chwilowki #banki #bankowosc #finanse #pozyczka #pieniadze #kredyty #ekonomia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki proszę o pomoc. Ile mogę wzią...

źródło: comment_JRHGBKvdMj2VDC6BRNku7b9S9R7HsnP5.jpg

Pobierz
  • 8
Zalezy mi na tym by to załatwic jak najszybciej, online i bez formalności.


@AnonimoweMirkoWyznania: I już na starcie chcesz się wrąbać biorąc pod uwagę wonga itp.
Lepiej jednak strać trochę czasu i popytaj w bankach, nawet jak potem będziesz musiał się przejść i to nie będzie Twój obecny bank.

Mogą być formalności, nie online i nie koniecznie najszybciej.
Mogłeś raczej zrobić to odwrotnie, najpierw o tym pomyśleć a potem opuszczać dom,
@AnonimoweMirkoWyznania:
Na tym etapie życia młodu mirku proponuję nad popracowaniem nad pomysłami na uzyskanie lepszego zarobków niż 2000, i takie 2500-3000 to już może być duży sukces i duży krok do usamodzielnienia się (możesz wynająć małą kawalerkę, lub ewentualnie duży pokój i jeszcze zostanie sporo na życie). Rób jak uważasz, ale ja od siebie proponuję jak najszybsze usamodzielnienie się, zerwanie z dawnym środowiskiem lekkie polepszenie finansów, ale niekoniecznie jeszcze z udziałem