Wpis z mikrobloga

@mirusmireczek: W socios jest wielu ludzi z skwk i to takich co byli tam x lat i o wszystkim wiedzieli i nadal "działają" dla delfinów.

Dodatkowo z tego co wiem niektórzy łapią darmowe karnety z budżetu, przynajmniej w tamtym sezonie i nie chodzi o dzieci z domu dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Reiter: w socios są nieliczni członkowie, którzy działali w SKWK (a gdzie niby mieli, jeśli już chcieli działać?). W socios nie ma ludzi bezpośrednio związanych z WSH. Jeśli znasz konkretne przypadki to nas oświeć. Jeśli znasz przypadki, że ktoś z socios przytulił karnet na boku to koniecznie podaj konkretny namiar.
@KredaFreda: Nie wszystko jest w internecie.
@krakremijakre: Nikt normalny nie działał w SKWK od lat lub przynajmniej końcówki, a tym bardziej będąc tam x lat, bo wiedział co się dzieje. No dobra... ewentualnie ktoś będący debilem lub mający tak zamydlone oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Żeby być związany z WSH nie trzeba być w WSH. Nie napisałem, że osoba była z socios - chodzi o karnet.
@snow: zastanów się lepiej kto kitów nawciskał tobie i dlaczego. nie liczę na refleksję. prędzej zaczniesz znowu wieszać Bednarza, Jadczaka itd.
@krakremijakre: oświecę Cię, Dukat przecież też nie był "oficjalnie związany" z WSH.(°°
  • 13
@InspektorDupa Ubawiłem się. Nikogo wieszać nie będę. Miałem tę przyjemność / nieprzyjemność poznać środowisko dość dokładnie, a i przy formowaniu się wstępnym Socios brałem jakiś skromny udział. Tak się składa, że wśród większości bardziej zaangażowanych byłych SKWK to Socios jest wręcz solą w oku. Bo pikniki i "modern futbol". W dodatku w pół roku zrobili więcej niż SKWK przez całą swoją egzystencje. Wiec albo sami należycie do niezadowolonej części "kumatych" albo jesteście
@snow: Nikt mi niczego nie nawciskał i napisałem samą prawdę. W SKWK nigdy nie byłem, bo od samego początku wiedziałem do czego to służy. Kumaty też nie jestem i nikogo nie oczerniam. Zacytuj dokładnie fragment w którym powielam kity.Ludzie z SKWK są w Socios, jest nawet gwiazda, która robiła xx lat zdjęcia. SKWK dużo zrobiło dla Wisły, ale samo z tego czerpało korzyści, a pod koniec leciało po bandzie, czemu nie
@Reiter Kiedyś z tobą pisałem na privie to było dla mnie oczywiste, że nie masz najmniejszej wiedzy o niczym co dzieje się na Wiśle. Nie zgrywają więc kumatego i nie wciskaj ludziom bzdur bo to śmieszne. Dla SKWK (a właściwie strony) przez lata zdjęcia robiło kilkadziesiąt (jak nie więcej) osób jeśli uważasz, że to iż ktoś z nich należy teraz do Socios o czymkolwiek świadczy to nie mam pytań.
@snow: Nie zgrywam kumatego, to Ty go udajesz zarzucając mi, że nie mam wiedzy o tym co się dzieje.
Nawet nie wiesz o kogo chodzi, tak potężna jest Twoja wiedza ( ͡° ͜ʖ ͡°).

PS. niewygodne fakty, więc kontrargument, że nie mam wiedzy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Uwielbiam to xD
@Reiter: Ale ty nie przedstawiłeś ani jednego faktu tylko jakieś wyssane z palca bzdury, bez żadnych dowodów, a do tego dodałeś jakieś truizmy o SKWK. Przecież ty wprost twierdzisz, że Socios zostało przejęte przez SKWK, Marcelo zmarnuje swoje pieniądze i że wręcz defraudują tam hajsy pod postacią karnetów. To ostanie jest szczególnie śmieszne bo gdybyś był w Socios to miałbyś dostęp do dyskusji na temat komu i dlaczego przekazać np. bony
Przecież ty wprost twierdzisz, że Socios zostało przejęte przez SKWK, Marcelo zmarnuje swoje pieniądze i że wręcz defraudują tam hajsy pod postacią karnetów.


@snow: Gdzie to napisałem?
W socios są ludzie z SKWK tzn. że zostało przejęte? Idź do psychiatry, bo #!$%@? głupoty i wmawiasz mi, że napisałem coś... czego nie napisałem. Karnet luźny zawsze się znajdzie.

bony karnetowe i jaką trudność nastarczało znalezienie takich osób.


@snow: Wystarczy. Sam sobie
No zaraz zaraz. Zaczęłeś od tego.

Szacunek dla gościa, ale szkoda jego pieniędzy.

A na pytanie dlaczego, odpisałeś:

W socios jest wielu ludzi z skwk i to takich co byli tam x lat i o wszystkim wiedzieli i nadal "działają" dla delfinów.

Czy ty robisz z siebie czy z nas wszystkich debili? Co niby sugerujesz w powyższych wpisach? Nie odpisuj bo i tak blokuje postaci twojego pokroju.