Wpis z mikrobloga

340kg w ciągu z gumami, rekord za rekordem czyli u mnie norma :) Dokładnie 4tygodnie temu poszło 335kg.

https://www.wykop.pl/wpis/42508801/dzisiaj-ciag-335kg-z-gumami-od-gory-reverse-band-d/

To 340kg poszło naprawdę prosto dzisiaj, technika coraz bardziej optymalna, aż byłem zdziwiony, ale na tym zdecydowałem się zakończyć, bo chciałem zrobić po prostu rekord i przejść dalej, bez nakręcania się, bo jeszcze odczuwam te 350kg w siadzie z poprzedniego poniedziałku. Później ponabijałem sobie objętość i tyle z treningu na dzisiaj :)

Jeszcze kilka tygodni i będę sprawdzał maksa w zwykłym ciągu, i coś czuję że ładny PR pójdzie.

Reverse band deadlift - 340kg x 1
Dimel Deadlift - 3x15 120kg
Reverse hypers - 5x10 200kg
AB lat pulldown - 5x10

#silownia #strongaf #mikrokoksy #mirkokoksy #pokazforme
IntruderXXL - 340kg w ciągu z gumami, rekord za rekordem czyli u mnie norma :) Dokład...
  • 15
Solidny ciąg. Jak u ciebie z chwytem, nie ogranicza cię przy maksach?


@Darksed: Dzięki. Wiesz co ja nigdy nie używałem pasków tylko hook grip :) Ostatnio dopiero zdecydowałem się kompletnie przebudować technikę ciągu, w tym ciągnąc w paskach aby wyeliminować kwestie chwytu całkowicie - bo miałem problem taki że przy hook gripie używałem bandaży na kciuki które NON STOP mi się zsuwały. Więc teraz zostaje mi hook grip bez bandaży, czyli
@IntruderXXL: Dobra zmiana, ja za to robiłem cały czas przechwytem bo w zwykłych paskach mi nie szło, ale rok temu zmieniłem na paski typu 8 i jest zdecydowanie lepiej. Teraz przechwyt jedynie na maksach. Hook grip to najsolidniejszy chwyt ale męczy #!$%@?ństwo xD
@JuneJohn: Po co taki wariant? On pozwala bardzo mocno popracować nad lockoutem szczególnie pod sam koniec, czyli tam gdzie mam największe problemy. Gumy mocno pomagają na dole, ale też bardzo szybko przestają pomagać i zmuszają ciało do walki z ciężarem. W przeciwieństwie do rack/block pulli, tutaj mamy full ROM, i pozycja przy lockoucie jest taka sama jak w zwykłym ciągu, a nie inna jak to ma miejsce przy rack/block pullu.