Wpis z mikrobloga

Zrobienie prania - do 30 minut, łącznie z sortowaniem rzeczy i rozwieszaniem po praniu.
Karmienie kaszojada - do 30 minut, jeżeli w trakcie ucieknie dwukrotnie, z czego raz na słup wysokiego napięcia.
Zmywanie naczyń - do 30 minut, jeśli ktoś robił obiad dla armii czerwonej na miesiąc.
Zabawa z kaszojadem - 2,5h dziennie dla średnio absorbującego dzieciaka.

więc pytam Jeszcze. Jeden. Raz. - co robisz cały dzień? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rakcontent #niezwracamzaonkologa
Pobierz c_loud - Zrobienie prania - do 30 minut, łącznie z sortowaniem rzeczy i rozwieszaniem...
źródło: comment_RWraeJWoScvQGNOudJrFrHOlWoaYD7L7.jpg
  • 107
via Wykop Mobilny (Android)
  • 74
@c_loud: itt ludzie którzy #!$%@? wiedza o chowaniu dzieci ale się wypowiadają jakie to nieciężkie zadanie. Jak chcesz żeby wyrosło upośledzone emocjonalnie jak typowy wykopek to rzeczywiście wystarczy mu poświęcić półtorej godziny dziennie. Tfu na was
@c_loud: no to sie #!$%@? typie mocno zdziwisz jak się zdecydujesz na dziecko xD

Nie wiem co te kobiety robią z dziećmi jeżeli mają cały dzień na przeglądanie FB, ale normalne wychowanie dziecka to jest przejbana robota i ja bym się nigdy za żadne pieniądze nie zamienił z żoną na urlop tacierzyński. Po dwóch dniach sam z 5 miesiecznym dzieckiem dostawałem #!$%@?.
@muak47: Stoisz przy pralce i patrzysz jak się pierze? Załadowanie pralki moimi rzeczami - minuta, włączenie prania - minuta, rozwieszenie całej suszarki prania - do 10 minut jak mi się bardzo nie chce.
Zawsze jak słyszę argument o praniu to mnie to tak #!$%@? że szok xD XXI wiek a ludzie dalej robią z prania jakąś czynność która pożera cholera wie ile czasu.

A jeśli tracisz czas na sortowanie ciuchów to
@MirkobIog: @patosroka: @wysrop: Zdaję sobie sprawę, że są dzieci, które wymagają więcej uwagi, niż standardowo. Ale to niewielki procent przy wszystkich narzekających madkach, które do upilnowania mają jednego czterolatka, do ogarnięcia obiad dla trzech osób i buczą na fejsbuku, że nie mają kiedy iść do łazienki. Szanuję tych, którzy naprawdę mają ogrom pracy przy domu i próbują jakoś powiązać koniec z końcem, tfu resztę, która tylko głośno o tych