Wpis z mikrobloga

@kretoslaw25986: każdy ma prawo przeżywać tą chwilę na swój sposób. Ja się stresuje co uważam za normalne.
@Przychlast: zesrales bo śmierdzi. Idź już sobie stąd, takich jak wy tu nie chcemy.

Wpis ma na celu tylko i wyłącznie odciagniecie mojej uwagi żebym tak się nie stresował i czas mi szybciej zlecial
@wielad mnie to zasmuciło, zwłaszcza że w grudniu i mnie czeka wizyta na porodówce. I byłoby mi zwyczajnie przykro gdyby niebieski traktował przyjście na świat naszego dziecka jak wyciśnięcie pryszcza. Nie chodzi o jakieś modły i świrowanie ale zwykłą ludzką troskę o osoby które kochamy.
@wielad: Klasyk. "No i co się podniecasz, mnóstwo ludzi rodzi" piszą typy, które publicznie chwalą się każdą parą na tinderze ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Wychowaj jak swoje!
@nama: @caslin: dla mnie najgorsze jest że nie mogę pomóc w żaden sposób w tej chwili. Ale wiem że moja ukochana jest wonderwoman w poniedziałek i wtorek była jeszcze na 8 godz w pracy jest kosmetyczka, niewygodna praca cały czas siedzisz albo stoisz pochylona zakładając rzęsy. W pon i wt po 8 godz w robocie a dziś rodzi. Jestem z niej bardzo dumny i najbardziej mnie stresuje bezradność.
Jasne że
@nama: daj znać w grudniu będziemy trzymać kciuki.
Ja nabrałem ogromnego szacunku do kobiet po tych 9mc zwłaszcza do mojej mamy z którą bardzo się zżyłem w ostatnich miesiac bo widzę ile radości daje jej to że będzie babcia.
Ciąża to bardzo szczególny i trudny okres.
A prawdziwego faceta poznasz po tym że myje ci stopy każdego wieczoru jak ty nie możesz się schylić a nie po mięśniach i wyglądzie Chada.
@wielad dobry z Ciebie niebieski :3 bardzo miło czytać coś takiego. Ja na szczęście też nie mogłabym sobie wyobrazić lepszego męża i ojca dla moich dzieci, mam w w swoim niebieskim absolutne wsparcie i zrozumienie. Na grudzień /styczeń już teraz planuje pracować tylko zdalnie żeby być przy mnie w razie potrzeby.

Ucałuj dzielną żonę i szczere gratulacje z okazji narodzin synka :3 daj jeszcze znać jak daliście mu na imię. Jak nasza