Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, pamiętacie tego kitku po lewo? Teraz wygląda tak, jak po prawo :) Zaczęła jeść, pić, załatwia się do kuwety, jest bardzo ciekawska i coraz bardziej radosna! Dziś nawet przyłapałam ją na bawieniu się kawałkiem pelletu. Bardzo dziękuję @frytusia za kilka porad. No i ogólnie szukam dla niej kochającego domu, w którym będzie jej dobrze. Mam tylko jeden warunek - aby osoba, która ją przygarnie wysterylizowała ją, jak już przyjdzie na to pora. Może jest tu jakaś osóbka, która chciałaby dać jej dom? U mnie zostać nie może, bo mam już dwie takie znajdy :( Mogę ją zawieźć w okolice #kutno #lodz #plock #lowicz #kolo #turek #sochaczew #leczyca #warszawa
! Wołam zainteresowanych (chyba) : @antkowa @seduc3me @chixi @bartlomiejf @KwadratowyPomidor2 @mam_klucz_do_sracza @3I_i @Wanesza @DeafSilence @piteross @Doktor_Kuin @Chappie_Loves_Mommy @000loki @Invisible22 @KrzyGon @Wejszlo @FundacjaPso-TyiKoty @mic_rys @synbozy777 @KrowiCycek @barbietiuran @Aerials @pocociteznaki666
#koty #kitku #smiesznypiesek
peszkowa - Hej Mirki, pamiętacie tego kitku po lewo? Teraz wygląda tak, jak po prawo ...

źródło: comment_OlE2iR68hkkEoUtK27bcaQFSvlFeX9EC.jpg

Pobierz
  • 32