Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jak to jest wydawać co roku od 200 do 400zł za aktualne składy i bardziej szczegółowe twarze piłkarzy ? Przecież gameplay jest taki sam jak od #fifa12. To jest to samo co by #csgo z każdą aktualizacją która wprowadza nowe bronie albo ich balans kazał sobie płacić (dla przykładu) 100zł za patch xD Fakt, jestem casual w #fifa i gdyby ktoś mi dał pada do ręki z gotowym meczem to bym nie wiedział czy gram w FIFA 12 a 19 dla przykładu - obie dają mi tak samo frajdy. A co do Ultimate Team to nigdy mnie hazard nie kręcił ¯\_(ツ)_/¯


#fifa20 #fifa15 #fifa16 #fifa17 #fifa18 #niepopularnaopinia #szkaluje #gry #pc #ps4 #xone #tasiemce #gownowpis #eaaccess
  • 34
@Ugolff: Pierwsza fifa w jaką grałem to chyba 9 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powiem tak, największy skok był pomiędzy F12 A F14 i potem to już tylko aktualizacja składów i mord piłkarzy wraz z trybunami ¯\_(ツ)_/¯
@MrPawlo112: wydaje mi sie ze to troche kwestia "tradycji", fifa na rynku jest od ponad 20 lat, to wszystko rozkrecalo sie w czasach gdy patchowanie tych gier co roku za pomoca jakis latek online nie bylo w ogole do pomyslenia

dla EA obecny model jest mega oplacany jak klient musi wydac co roku za nowa czesc 60 zielonych ale wydaje mi sie ze w niedalekiej przyszlosci FIFA ewoluuje w cos pokroju
fifa na rynku jest od ponad 20 lat


@aleroc: CS też i nie robi #!$%@? z każdej większej aktualizacji oddzielnej gry ¯\(ツ)_/¯

FIFA ewoluuje w cos pokroju live service, kwestia podejscia konsumentow jak nowe FIFY zaczna sie slabiej sprzedac to uwierz mi ze EA zmieni podejscie


@aleroc: Czyli co ? Wszystko pójdzie w chmurę ? Wątpie, zwłaszcza że dla przykładu u nas ledwo 4G się dobrze "rozmieściło" a już
@Elbrus: No pewnie, dlatego taka przyjemność tylko 200zł na rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może z FIFA 12 przesadziłem, ale już od 14 to odgrzewany kotlet który można patchować w nieskończoność, ale wtedy by się zielone nie zgadzały ( ͜͡ʖ ͡€)
Edit. Heh, ale millaner z cb, najlepiej to sie ganiało w berka jak komputerów nie było, a jak były to na cały
@MrPawlo112 ale w sumie jakie zmiany można robić w grze o piłce nożnej? są nowe tryby, silnik co kilka lat odświeżają, nie wiem, może powinni jakieś galactic football zrobić, żeby zmiany były zauważalne XD
dlaczego zawsze w takich wątkach przytaczana jest fifa a nie ma wzmianki o pesie, call of duty, battlefieldzie czy innych grach, które wychodzą co roku.


@cincin27: Kolejne tasiemce, zapomniałeś o Assasin Creed ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@andek980: Uuu, czyli Twoja racja jest bardziej racjonalna od mojej ? Spoko, ale zawsze myślę o ludziach co #!$%@?ą kase na coinsy czy inne gówno które traci wartość jak wychodzi
Super, to graj sobie w CSa. Ale jak widać chyba Ci się znudził skoro kręcisz gównoburze o to w co grają inni.


@cincin27: Zadałem tylko proste pytanie, ale widzę że wsadziłem kij w mrowisko skoro się tak oburzyliście. Po prostu zastanawia mnie fenomen płacenia za to samo co roku, rozumiem aktualizację składów i balans, mechanikę, ale nie da się tego upchać w formie patcha ?
@MrPawlo112 gameplay zmienia się w każdej fifie już pomijając nawet zmiany silnika. Większość ludzi kupuje Fifę dla #fut, a pisanie, że nie lubisz hazardu i przez to nie grasz w ultimate to głupota bo jaki to ma związek, to że otwierasz paczki to nic nie znaczy, zarabiać też można w inny sposób. Jak ktoś jest dobry w gierkę to na luzie zarabia, zwłaszcza w nowych fifach. Ogólnie ten tryb to póki