Wpis z mikrobloga

@Diego: No bo wiesz, ten portal to zbiorowisko "wolnomyślicieli". Śmieją się z alternatywek, a sami nie lepsi. Tutaj nienawidzi się wszystkiego i wszystkich, włącznie z nimi samymi. Muszą na siłę udowadniać, że są tacy "wyzwoleni", "alternatywni" i "antysystemowi".
  • Odpowiedz
@Heibonna Dopóki nie zamiesciles zdjecia z Amareną pomyślałem: typowy wykop. #!$%@? się, bo ktoś inaczej wygląda. Ale amarenka dopełniła pełnego obrazu. Nie wstyd Wam pić takie gowno w miejscu publicznym? I nie wstyd wam jeszcze bardziej się tym chwalić?
  • Odpowiedz
@ppp0laczek To nie ludki powielają stereotypy, tylko tacy ludzie, jak OP. Bawić się każdy lubi inaczej, ale też dla każdego normalnego człowieka spijanie siary z gwinta w pociągu to patologia. A tu są jeszcze z tego dumni.
  • Odpowiedz
@Heibonna: Zeszłoroczny wyjazd na Przystanek Woodstock to był ogromny błąd. Syf, smród, na glebie leży jakiś nieprzytomny gość, cały obrzygany, spodnie mokre bo się zeszczał. Trzeba uważać żeby nie wdepnąć w jakąś strzykawkę, bo wala się tego co nie miara.

Jakiś gość w dredach pije wodę z kałuży bo chyba odwodniły go piguły. W przeciągu 1 godziny podeszło do mnie pięciu różnych dilerów i pytali się czy chcę może kupić
  • Odpowiedz
Nie wstyd Wam pić takie gowno w miejscu publicznym?


@kiszczak: Pociągi woodstockowe to zawsze była wielka imprezownia w których piło się alkohol. Ja fanem Amareny nie jestem, mimo iż na Woodstock jeżdże od 10 lat ale ktoś może napić się dla beki, bo to takie "kultowe" pić tanie wino na takim festiwalu i nie wiem co w tym takiego złego i czemu odnośnie tego tak buldupić.
  • Odpowiedz
ahhhhhhhhhhhh co za miód na uszy znowu będzie można pojechać pociągiem jak biedak, spać w namiocie jak bezdomny, pić amareny jak żul i spożywać kompot z błota i cudzej uryny jak Bear Grylls xD


@Janko29: No tak, bo w namiotach śpią tylko bezdomni, a pociągam jeżdżą tylko biedaki... Pociąg to najczystszy i najbezpieczniejszy środek transportu, pełna wygoda. Zaś z takich komentarzy jak twój wyłazi kwintesencja czystego polactwa, kreujcie się na
  • Odpowiedz