Wpis z mikrobloga

@Jakis_Leszek:
1. wstawiasz zdjęcie alkoholu - ooo smacznego mirku, na zdrowie
2. wstawiasz zdjęcie innego narkotyku - uuuu współczuje uzależnienia, buu, nie szanuje, ćpun #!$%@?

???
  • Odpowiedz
@Noct:
1. Nope
2. Jarałem ~6lat i też wmawiałem sobie jakie to zdrowe i fajne, że mogę skończyć kiedy chce. Ale jak z jakiegoś powodu nie miałem jak zapalić to wszystko mnie #!$%@?ło i nie mogłem spać. Z zaprzestaniem palenia też zbierałem się bardzo długo.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: No i fajnie, że udało Ci się wyjść z nałogu, rzucałem fajki, więc jestem w temacie, ale tylko przedstawiam dwa punkty widzenia, którymi już rzygam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chcącemu nie dzieje się krzywda, czyli jeśli chcesz coś robić, to poniesiesz konsekwencje.
  • Odpowiedz
@Noct: Ja tez rzucam i jakoś nie mogę przestaćxD
Z fajkami to jest trochę inaczej bo one powodują uzależnienie fizyczne. Zmniejsza się ilość receptorów niekotynowych w mózgu, przez co endogenna acetylocholina nie powoduje takie samego efektu jak w nieuzależnionym organiźmie, przez co po odstawieniu czujemy się źle(palacze).

Spoko, rozumiem.

Mnie za to wkurza ciągłe powtarzanie tego, jaka to MJ jest super i zdrowa. Leczy raka, choroby i nie szkodzi. Fakt,
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Ale skąd w ogóle wniosek, że palę codziennie? #!$%@? nawet wiadra nie można sobie #!$%@?ąć na wieczór, bo człowieka na terapie wyślą ( ͠° °)
Mnie wkurzają obydwie opinie, bo są powtarzane przez takich samych dzbanów, którzy różnią się tylko tym, co codziennie ładują do mózgu. No nic, chyba zostanę przy moim poglądzie: róbta co chceta póki mnie nie #!$%@?, a Tobie życzę miłego
  • Odpowiedz
@Noct: Nie wiemxD Przypuszczenie, może niesłuszne XD

Ale mam takie przeświadczenie, że jak ktoś jara wieczorem to po to aby zasnąć. A osoby palące codziennie nie mogą zasnać bez wiadraxD

Ale tak jak piszę, mogę się mylić( ͡º ͜ʖ͡º)
Sorry, za nagonkę musiałem się wypisaćXD
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Jaram wieczorem, bo za dnia siedze w robocie, albo robię inne rzeczy wymagające bycia nienaćpanym xD Z piciem ta sama zasada.
Szacuken za dostrzeganie faktu, że zawsze możesz się mylić - jesteś w mniejszości.
  • Odpowiedz