Wpis z mikrobloga

@rzep: przecież to nie jest tylko naśmiewanie, a podchodzi już pod obrazę uczuć religijnych. Poza tym to lewica tak zaciekle walczy o tolerancję, czemu więc wyśmiewa czyjąś wiarę?

Jedni są #!$%@? warci drugich, ale tylko ruchy LGBT wycierają sobie mordy hasłem "tolerancja".
  • Odpowiedz
@rzep jest i nasz naczelny propagdandzista XD
Segregacja na podstawie religii jest według was ok?
Lewica na świecie walczy o równouprawnienie, lewaczki w Polsce: beka z PiSu, beka z katoli. Taki wasz obraz neuropki.
  • Odpowiedz
@Shatter Nic złego, chodziło mi o to, że jest inne nastawienie do konkretnych normalnych ludzi gejów, niż do dzbanów chodzących po ulicach plując na symbole, jeśli jako katolik dowiedziałbym się, że jakiś mój kolega jest gejem to nie miałbym nic przeciwko temu, ani temu że chce moc zawrzeć małżeństwo które ułatwi jego życie z partnerem, jeśli jako katolik miałbym głosować czy popieram LGBT, z którym moja jedyna styczność to zobaczenie ich
  • Odpowiedz
2) Segregacja na podstawie orientacji, szczególnie promowana przez gazetę finansowaną mocno ze środków rządowych, to kompletnie inny poziom niż "wyśmiewanie" czy "krytykowanie.


@rzep: no spoko, ale ja widzę tam naklejkę, a nie wpis w dzienniku ustaw o strefach zamkniętych dla homoseksualistów, zatem tam nie ma żadnej segregacji.
  • Odpowiedz
To już sobie sam dopowiedziałeś. Ja tu widzę "strefa wolna od lgbt" a nie "gejów nie wpuszczam"


@Poro6niec: Mimo wszystko powinno być doprecyzowane

strefa wolna od ideologii lgbt


Bo inaczej wychodzi na to, że nie-hetero chcemy wykluczyć z przestrzeni publicznej, a to nie jest tolerancja (cierpliwe znoszenie)
  • Odpowiedz