Wpis z mikrobloga

@spielmann: Pozwól, że pomogę:

1) Naśmiewanie się z czegoś jest normalne. Prawica też się śmieje z ruchów LGBT.

2) Segregacja na podstawie orientacji, szczególnie promowana przez gazetę finansowaną mocno ze środków rządowych, to kompletnie inny poziom niż "wyśmiewanie" czy "krytykowanie.
  • Odpowiedz
@rzep: Nie każdy gej utożsamia się popiera działania LGBT. Ja mam dwóch znajmoych homoseksualistów, tzn sześciu, każdy z nich absolutnie nie popiera tych wszystkich parad. Jeden to jest do nich nastawiony tak negatywnie, że w Białymstoku wręcz przyłączył się do kontrmanifestantów i aż go musiałem odciągać od policjanta bo chciał go pobić za "ochronę parady dewiantów"
  • Odpowiedz
Ja mam dwóch znajmoych homoseksualistów, tzn sześciu, każdy z nich absolutnie nie popiera tych wszystkich parad


@Poro6niec: Dude, karta pułapka "gej kolaborant" akurat od Ciebie?

LGBT nie oznacza ruchów LGBT, ale jest skrótowcem dla wszystkich nieheteronormatywnych.
  • Odpowiedz
akurat od Ciebie?

@johny-kalesonny: Co to znaczy akurat ode mnie? Typie, typarzu, ja jestem zwykłą, wręcz najzwyklejszą konserwą i prawakiem. Po prostu nie dzielę się na wykopie "pełnym pakietem" swoich poglądów bo szkoda mi kolejnego bana bądź pisma z prokuratury
  • Odpowiedz
Na górnym obrazku nie widzę żadnej formy wyśmiewania.

@spielmann: Dokładnie. Najpierw robią tęczowe spędy gdzie pluje się na katolików, polskie symbole narodowe czy profanuje wizerunek Matki Boskiej, a potem zdziwienie że społeczeństwo ma ich dość
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny
@Replica
@prawa_reka_sorosa
@rzep Ale przez większość społeczeństwa (znaczy chyba większość, przynajmniej na pewno tych którzy mieliby wywieszać takie plakietki) LGBT to nie geje, zwyczajni ludzie dla których wiadomo że nikt nie chce dyskryminacji (wyobrażasz sobie żeby ktoś normalny powiedział koledze gejowi na piwku że no on jest przeciwny cywilnym małżeństwom homoseksualnym) tylko #!$%@? którzy wychodzą na ulice i plują na symbole, nie wpuszczenie do knajpy żyda to
  • Odpowiedz
@NieOgarniamWykopuBomNormik no, na wypoku co druga konserwa wrzeszcząca o dewiantach, zboczeńcach itd. ma co najmniej jednego a ostatnio nawet dwóch znajomych gejów, którym podobno to absolutnie nie przeszkadza. Także tego...
No i na plakietce masz gejów, lesbijki, biseksualistów i osoby trans, a nie bliżej niesprecyzowaną ideologię...
  • Odpowiedz
@rzep: już śpieszę z pomocą
śmieszki heheszki z żydów/polaków/LGBT/kościoła/czarnych/białych/żółtych/zielonych/niskich/wysokich/grubych/chudych/etc
- spoko sprawa, może nawet strona, z której się śmieje się zaśmieje jak żart będzie smaczny

zakaz wstępu i strefy wolne od żydów/polaków/LGBT/kościoła/czarnych/białych/żółtych/zielonych/niskich/wysokich/grubych/chudych/etc
- no tak się nie robi jak to pudzian mówił
  • Odpowiedz
gdzie pluje się na katolików, polskie symbole narodowe czy profanuje wizerunek Matki Boskiej

@Poro6niec: Na tym, że można śmiać się z czego się chce czy wypowiadać się, jak chce, polega wolność. Rozumiem, że może Ci się nie podobać, kiedy ktoś nabija się z Twojej religii, no ale cóż, tak to działa. Mamy kraje, gdzie ją znacznie ograniczono ze względów religijnych jak Iran czy Arabia Saudyjska, ale chyba nie chcesz dążyć
  • Odpowiedz
ale chyba nie chcesz dążyć do tego poziomu, prawda?

@JogurtMorelowy: oczywiście, że chcę, co to w ogóle za pytanie. Jak Ci się nie podoba fakt, że Polska jest katolickim krajem to trudno, droga wolna, śmigaj na zachód, tam jest istna sielanka dla ludzi Twojego pokroju, dla takiego lewactwa
  • Odpowiedz
fakt, że Polska jest katolickim krajem

@Poro6niec:
Nie jest. Nie mamy żadnych zapisów w konstytucji czy gdzie indziej, że Polska jest państwem wyznaniowym. Jak Ci się nie podoba, to trudno, droga wolna, śmigaj do Arabii Saudyjskiej czy Watykanu, tam jest istna sielanka dla ludzi Twojego pokroju, dla fundementalistów religijnych xD
  • Odpowiedz