Wpis z mikrobloga

Nie każdy gej utożsamia się popiera działania LGBT. Ja mam dwóch znajmoych homoseksualistów, tzn sześciu, każdy z nich absolutnie nie popiera tych wszystkich parad. Jeden to jest do nich nastawiony tak negatywnie, że w Białymstoku wręcz przyłączył się do kontrmanifestantów i aż go musiałem odciągać od policjanta bo chciał go pobić za "ochronę parady dewiantów"

@Poro6niec: Aż zaplusowałem, g8 b8 m8 xD Ja znam 10 gejów, którzy też nie popierają
  • Odpowiedz
@Poro6niec: LGBT to skrót od "Lesbijki, Geje, Biseksualni, Transseksualiści".


@rzep: No i co z tego? Skróty i hasła wielokrotnie w historii zmieniały swoje pierwotne założenie, zwłaszcza, gdy mają styk z polityką. To nie jest żaden dowód.
  • Odpowiedz
Dokładnie. Najpierw robią tęczowe spędy gdzie pluje się na katolików, polskie symbole narodowe czy profanuje wizerunek Matki Boskiej, a potem zdziwienie że społeczeństwo ma ich dość


@Poro6niec: Profanuje wizerunek matki boskiej? Chyba mówisz o profanacji tęczy przez tę bajkową postać?

  • Odpowiedz
Najpierw robią tęczowe spędy gdzie pluje się na katolików, polskie symbole narodowe czy profanuje wizerunek Matki Boskiej


@Poro6niec: ale to sa tylko twoje urojenia, bo nic takiego nie miało miejsca.
  • Odpowiedz
  • 3
@Poro6niec nie żeby coś, ale to plucie zaczęło się od teraz wielce pokrzywdzonych "tradycjonalistów", którzy są oburzeni, że olaboga ktoś bruka ich "wartości"

Co było pierwsze - wyzywanie od pedałów, czy papierowa kuciapa na kiju?
  • Odpowiedz