Wpis z mikrobloga

A dam to czego najbardziej się wstydzę. Na trudno. BP to naprawdę na końcówce redukcji bój dla mnie mordęga, który i tak jest moim najgorszym - jestem tylko Borsukiem ʕʔ ¯\_(ツ)_/¯, ale na plusie pójdzie progres aż miło

(żaden rekord, ale na +110 kg obecnie mnie na stać w końcówce redukcji) - ale za to 80 kg OHP leci lekko xD

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #odchudzanie #chudnijzwykopem #borsukredukuje #fullborsukworkout
Kasahara - A dam to czego najbardziej się wstydzę. Na trudno. BP to naprawdę na końcó...
  • 11
@LuCzadoreQ: szanuje swoje zdrowie i tego, aby siłownia nie musiała mi płacić odszkodowania, gdy sztanga spadnie mi na twarz. Dodatkowo całą ławkę uwalam i sztangę magnezją przy maksach. Pomijam już to, że to buty tylko na siłownie z podeszwą tak czystą, że mógłbyś je wylizać. Pozdrawiam. (Na siłowni 24 h pracują 2-3 sprzątaczki, które przecierają sprzęt co kilka minut). I szanuje innych lepiej niż 99 % ludzi na świecie, ale przegryw
To aż dziwne, że przy tak mocnym OHP masz przeciętny BP, to tylko potwierdza słowa @IntruderXXL, że BP to wyciskanie wszystkim co się da, niekoniecznie klatą. Z drugiej strony, nie rozumiem też jarania się BP, są zdecydowanie lepsze wyznaczniki siły, bo o ile MC i przysiad to ruchy wybitnie naturalne i używane na co dzień, tak BP? Dipsy, podciąganie czy nawet OHP - spoko, ale BP to gunwo.