Wpis z mikrobloga

Co eksperci sądzą o słuchaniu ruskich piosenek? Można już czy jeszcze nie? Osobiście mam parę ulubionych ale tą lubie najbardziej. Ukraińskich też parę lubię ale w sumie nawet ta z Eurowizji jest stylizowana na ruskie kopyto więc dla mnie to jedno i to samo.

Macie jakieś ulubione piosenki ze wschodu? Otwieram nitkę.

#ukraina #rosja
A.....n - Co eksperci sądzą o słuchaniu ruskich piosenek? Można już czy jeszcze nie? ...
  • 36
  • Odpowiedz
@olaf-olsen: moim zdaniem ta piosenka to monetyzowanie wojny, jednocześnie robienie z niej czegoś zabawnego. Bardziej przeszkadza niż pomaga obrońcom Ukrainy. Jednak szanuję twoje gusta muzyczne, każdy ma inne.

Jestem tolerancyjny.
  • Odpowiedz
  • 1
@Aquamen od wielu lat ogladam na Yt rosyjskie twerkerki, elene yatkine i poline dubkovą, dzieki nim poznalem wiele rosyjskich hitów nieznanych w polskich rozglosniach radiowych.
daeun - @Aquamen od wielu lat ogladam na Yt rosyjskie twerkerki, elene yatkine i poli...
  • Odpowiedz
@Aquamen jakoś mam sentyment do Wiktora Coja i zespołu Kino, zdarzało mi się pokatować Czernichowską Chatę, chociaż to bardziej taki doom-cover band przerabiający stary ruski pop. Czasem mam taką fazę, że skaczę po rożnych kawałkach i wykonawcach ma yt, ale słabo znam cyrylicę, więc czasem nawet nie pamiętam tytułów.

Podobnie z sentymentem podchodzę do ruskiego kina. Nie czuję się z tym źle, mimo, że trzymam kciuki za Ukraińców. Ot zwyczajnie nie uważam
smutnebartosze - @Aquamen jakoś mam sentyment do Wiktora Coja i zespołu Kino, zdarzał...
  • Odpowiedz