Wpis z mikrobloga

@Stulejman_1: Godzina 22 a właściwie 21, bo już wylądowałem prestiżowym #ryanair w Luton( ͡° ͜ʖ ͡°) Aby się zrelaksować po całonocnych przeżyciach z #plodnajulka wypiłem na bezcłówce luksusowe 0,5 #jackdaniels z colą( ͡° ͜ʖ ͡°) Podczas lotu czułem te spojrzenia z oczu seksownych stewardes, gdy zamawiałem kolejne drinki( ͡° ͜ʖ ͡°) Szybki lot do #uk pozwolił mi się trochę zregenerować, dzięki czemu wiem, że podpisanie tego kontraktu z wiodącą prym na rynku firmą, stawiającą na młody i ambitny zespół, jest tylko kwestią czasu. Już wyobrażam sobie te wielkie pieniądze z kontraktu, dzięki którym dorobię się nowej #bmw ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Londynie powoli się ściemnia, widzę więc ludzi idących na nocną zmianę oraz zazdrosne spojrzenia #przegryw-ów, którzy mogą tylko pomarzyć o takim życiu, jakie wiodę ja. Koszula z #calvinklein kupiona, więc wbijamy z kumplami do centrum,napić się trochę drinów i wyhaczyć jakieś miejscowe #plodnajulka. Także dziś balujemy do rana, jutro odsypiamy a w poniedziałek jedziemy się spotkać z kontrahentem.( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pokazauto #bmw #chwalesie #wygryw #przegryw #seks ##!$%@? #rozowepaski #tinder #carboners #motoryzacja #sebix #sosnowiec #uk #emigracja #stulejmancontent
Źródło foty[https://www.wykop.pl/wpis/12163483/bmw-sebix-tatoo-dresy/]
Pobierz
źródło: comment_DgCRwwfPlwRk63kmqzH4jWubwjTAwhH0.jpg
  • 12