Wpis z mikrobloga

@echelon_ To bardzo dobre oznaki. Połowa sukcesu jest gdy pacjent jest zmotywowany do walki. Od siebie dodam że co do rechabilitacji ruchowej jak i zabiegi fizyko/kinezo- terapii jeśli jest taka możliwość to postawił bym na prywatne ośrodki i fizjo. Mam przyjemność brać udział w fizjoterapii szpitalnej jako terapeuta i niestety wiem jak to często wygląda :/
@echelon_: mama była jakaś muzykalna? Słyszałem że muzyka zostaje w człowieku na zawsze, ludzie po udarach albo np. w zaawansowanym stadium Alzheimera nadal potrafią bezbłędnie zagrać na pianinie na przykład.
@Znowu-sie-nie-chce: Serio i żadnej poprawy? Żeby nie było... Moja mama jeszcze nie mówi, większość rzeczy tylko przytakuje lub zaprzecza. Ale jak się nauczy jakiejś rymowanki czy modlitwy czy piosenki to daje radę.

To ja życzę Twojej powrotu do zdrowia.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@echelon_: #!$%@? im jestem starszy tym bardziej się boję że kiedyś zabraknie moich rodziców, mam już swoją rodzinę a jednak ten strach jest coraz mocniejszy.
No nic ciesz się każdą taką chwilą ()
@krzywy_odcinek: W sumie każdy wygryw jest wygrywem i nawet posuwanie różowej po kątach też. Jak w rodzinie wszyscy zdrowi, kasy jest wystarczająco, wszystkim dobrze się układa to cieszysz się z takich bzdur (albo i nie bzdur) jak seks.

A jak zdrowie szwankuje a potem powoli się do tego zdrowia to też jest z czego się cieszyć. Ja na przykład w tym tygodniu się cieszyłem bo mi na siłowni dobrze szło. I
@Znowu-sie-nie-chce: Musisz poćwiczyć odpowiadanie w wątkach ;)

Z moją też tak jest. Nie mówi w zasadzie prawie wcale, głównie przytakuje więc trzeba zgadywać o co jej chodzi - a ta szybko się irytuje, że nie możemy zgadnąć.

Inna sprawa, że afazja to jakaś taka skomplikowana sprawa i upośledzenie większej ilości ośrodków niż nam się wydaje. Jak mama była jeszcze w szpitalu a tata do niej przyszedł w odwiedziny to chciała od