Wpis z mikrobloga

@Saturday_Night: Moim zdaniem świetny wybór na pierwsze auto. Nie psuje się, ekonomiczne, względnie wygodne do miasta i w trasę. Oczywiście jest trochę "nudne" bo ani nie brzmi ani w zakręty nie wchodzi jak dzik ale coś za coś.
Możesz kupić jakiś euforyczny wynalazek ale jak coś padnie to miliony monet, albo ruda już pół auta zjadła i będziesz się denerwować czy przejdziesz przegląd rejestracyjny.

Sam miałem nudne pierwsze auto - Carine
@Klocuchy_Lego_PL nie gazowałem go, nie to ze nie uznaje bo miałem już trzy auta z podtlenkiem LPG ale uznałem że przy moim rocznym przebiegu i takim litrarzu auta mi się nie zwróci więc odpuściłem. Jedyne co mi się nie podobało to jazda autostradą tym autem, by mieć 140km/h trzeba wejść na 4 tys obrotów i spalanie jest wtedy około 8l więc trochę męka ale do miasta idealne, parkowanie, zwrotność i dynamika są
@Saturday_Night: Sam miałem kupić, ale problem zawsze był ten sam... Rdza oraz przegniłe podwozie. W tej cenie ciężko dostać 1.6, ale próbuj. Przed zakupem sprawdź jak wygląda auto od dołu. Na pierwsze auto wybór bardzo dobry.