Wpis z mikrobloga

@Saturday_Night wynudzisz sie przy niej jak jasna cholera. Czy to dobre auto na początek? Rozsądne, to na pewno, ale pierwsze auto powinno dawać radość, takie miłe uczucie gdy co rano idziesz na parking i go widzisz. Taka toyota ci tego nie zaserwuje niestety. Jeszcze zależy ile masz lat ale ja mając 10k w kieszeni i wybór, to popatrzylbym np na hyundai coupe, 407/406 coupe, 307cc, opla astre2 coupe bertone , takie autka
@Saturday_Night: uważaj na silniki przed 2005 rokiem, brały olej i to czasem bardzo dużo. LPG to konieczność częstszej regulacji luzu zaworowego, ktora w Toyotach jest droga. Jeśli auto już lata długo na LPG, to spodziewaj się kaszany z zaworami, bo mało kto to ogarnia niestety i nic nie ruszają przez lata. Ja bym gaz w tym aucie odpuścił i szukał tylko 2005+ wtedy będziesz zadowolony, ale tylko kl wtedy, gdy masz
@Saturday_Night: mam diesla więc o samym silniku niewiele mogę powiedzieć. Kupiłem na pierwsze auto, potem miało być do wymiany. Ale szkoda zmieniać, bo to całkiem przyzwoite auto, które niewiele kosztuje. Kupiłem ze względu na dobre opinie jeśli chodzi o bezawaryjność. U mnie stoi pod blokiem i raz na jakiś czas i wtedy robi kilkaset km. Całkiem wygodne, chociaż trochę głośne na ekspresówce. No ale do codziennej jazdy po mieście czy do