Wpis z mikrobloga

Tyle tylko, że tamta pani wiedziała, że rozwieszanie tęczowej Maryi zdenerwuje katolików i rozwieszała te plakaty na kościele. Coś jak rzucanie bekonem w meczet.


@angor86: No dokładnie tak, popieram. Choć sama reakcja państwowa była p------a :)

Kluby "tylko dla homo" istnieją


Nie ma takich, są tylko takie które są homo friendly i ludzie dookoła wiedzą, że taka klientela tam bywa i ew. olewają. Nikt Cię nie wywali bo sobie tam
  • Odpowiedz
@XpedobearX: istnieje co najmniej jeden w Warszawie, który jest "gay-only". Nie tylko nie wpuszczają ludzi podejrzanych o bycie hetero, ale i kobiet. Nie wiem jak sprawdzają czy facet jest hetero czy nie (podejrzewam, że ochroniarze na wejściu oceniają), nigdy nie próbowałem wejść.
  • Odpowiedz
istnieje co najmniej jeden w Warszawie, który jest "gay-only". Nie tylko nie wpuszczają ludzi podejrzanych o bycie hetero, ale i kobiet. Nie wiem jak sprawdzają czy facet jest hetero czy nie (podejrzewam, że ochroniarze na wejściu oceniają), nigdy nie próbowałem wejść.


@angor86: Wskaż mi który, a ci powiem - mieszkam tu :)
  • Odpowiedz
@XpedobearX: no spoko, ale tak naprawdę to w całej naszej gadce jest nieważne.
Chodzi mi o to, że normalni ludzie powinni przyjmować istnienie "stref tylko dla X" jeśli nie dotyczą one przestrzeni publicznej lub wspomnianych sklepów. Natomiast w Polsce cała dyskusja rozchodzi się "kto może zabraniać, a kto nie", co jest idiotyzmem. Chcesz sobie otwierać klub tylko dla gejów? Spoko. Tylko dla hetero? Spoko. Planujesz wpuszczać tylko pary? Nie ma
  • Odpowiedz
@angor86: Problem z takimi zakazami jest tylko taki, że bardzo łatwo spowodować zepchnięcie pewnych niechcianych dla kogoś grup do rynsztoka, nie uważasz? To ten sam mechanizm co obrona przez monopolem. Dasz palec, niby jest spoko, ale wezmą całą rękę. Tak było m.in. ze strefami antyżydowskimi czy segregacją na białych i czarnych. Nie przystoi to po prostu w XXI wieku bo c--j kogo powinno to interesować co ktoś w łóżku robi.
  • Odpowiedz
@XpedobearX:

Problem z takimi zakazami jest tylko taki, że bardzo łatwo spowodować zepchnięcie pewnych niechcianych dla kogoś grup do rynsztoka, nie uważasz?


No właśnie nie bo po to mamy wolny rynek, żeby można było sobie wybierać
  • Odpowiedz
Czy na prawdę nikt nie rozumie że to nie jest przeciwko homoseksualistom ani innej grupie społecznej tylko przeciw propagandzie ideologicznej?
  • Odpowiedz
@pokpok: Niezręczność polega na tym, że powinno być: "Strefa wolna od propagandy LGBT". I nie byłoby o czym mówić. Ale ta niezręczność kosztować ich będzie, te gównoporównania do nazistów, pierdzistów itd
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@porannymis to nie był przypadek, to nie jest niezręczność, to jest celowe i przemyślane. Jednego dnia Kaczyński apeluje o zgodę, kolejnego Gazeta Polska publikuje to...
  • Odpowiedz
Wyśmiewanie godła - kto i kiedy?


@XpedobearX: godło polskie z orłem na tęczowej tarczy. Z resztą nie o same godło chodzi. Podałem tylko przykład wyśmiewania i znieważania państwa polskiego i jego symboli. Mało to przykładów było w przeszłości? Wsadzanie flagi w psie odchody u Wojewódzkiego, wsadzanie flagi polskiej do waginy w Klątwie, czy ludzie na Wykopie z takimi avatarami jak @PolacoEsMasGrandeRobaco

Wyśmiewanie symboli religijnych i obrządków - mówisz o tęczowej aureoli Matki Boskiej

Nie tylko. Prowadzenie prześmiewczego obrzędu na wzór katolickiej mszy pochwalającej czyny uznawane w chrześcijaństwie za grzeszne. Paradowanie z monstrancją z wizerunkiem waginy zamiast Najświętszego Sakramentu. Wyśmiewanie świętych Kościoła Katolickiego jak np. pokazanie seksu oralnego z figurą św. Jana Pawła II powieszonego na stryczku
D.....a - > Wyśmiewanie godła - kto i kiedy?

@XpedobearX: godło polskie z orłem na...

źródło: comment_oXIzYoL4vDlz02CQ8AcPu68NgyCZVu4k.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@macz:
Absolutnie nie
Nie chodzi o to że nie wpuszczą np. geja do restauracji tylko że nie chcą manifestacji typu "LGTB to normalność" " wolność dla LGTB" itd.
Nikt nie wyrzuci 2 gejów, którzy przyjdą sobie wypić p--o ale wyrzucą rozwrzeszczaną grupę, która będzie zajmowała się czymś innym niż korzystanie z restauracji w sposób do tego przeznaczony

Tak jak np nikt sie nie czepi kogoś z krzyżykiem na szyi ale
  • Odpowiedz
@scriptkitty: wykluczać? Jak ktoś komuś nie pozwoli wejść do baru bo jest gejem? NIE Ktoś komuś czegoś nie sprzeda bo jest gejem? NIE. Nikt z gejami nie ma tu problemu, problemy jest gdy ta grupka narzuca się większej grupie. A ta druga jest zdecydowanie większą.
  • Odpowiedz