Wpis z mikrobloga

@pokpok: W Europie i USA pojawiają się też strefy tylko dla LGBT co także jest kojarzące się z np niemieckimi napisami ,,nur fur deutsche''
Ciekawe czy tym zajmuja się politycy
  • Odpowiedz
@evilbadday: zero - jedynkowa logika działa w komputerach, ale w życiu nie sprawdza się tak dobrze. I odpuść sobie wyzwiska, bo jak zaczynasz rozmawiać w taki sposób, to choćbyś miał najlepsze na świecie argumenty, to i tak zostaniesz zignorowany.
  • Odpowiedz
@sasik520: a niebo jest jakie, szare? Albo 1 jesteś albo 0nie ma Cię, widzę że rozmowa z tobą to taki sam rak jak gra z avataru. Byłem ministrantem jestem ateistą mam obszerniejszą wiedzę nie tylko z tego co sam przeczytałem, ale też z wypowiedzi księży którzy jasno tłumaczyli jak wygląda podejście osób wierzących do zboczeństw
  • Odpowiedz
@pokpok: Gdyby nie ty i Twój wpis to nie wiedziałbym nawet o istnieniu tej akcji. Nie kupuję gazety Polskiej ale dla tych naklejek zrobię wyjątek. Numer z tymi wlepkami ukaże się 24 lipca. Pozdro 600.
  • Odpowiedz
za taki stan rzeczy, odpowiada środowisko lgbt ... i reszta alfabetu ze swoją agresywną i nachalna kampanią w przestrzeni publicznej ... więcej tolerancji w tolerancji
  • Odpowiedz
Śmieszne, że te środowiska tak chętnie walczą z komunizmem i nazizmem, samemu wspierając bezmyślny socjal, telewizyjną propagandę, kolesiostwo i kontolowane sądy oraz rasizm.
  • Odpowiedz
a niebo jest jakie, szare?


@evilbadday: dokladnie tak! Oficjalnie istnieje czyściec :) I wbrew pozorom można być osobą wierzącą i jednocześnie mieć swoje zdanie. Nikt nie broni ci np. aktywnie uczestniczyć w kościele, ale nie uznawać np. spowiedzi (bo np. z historycznej wiedzy wynika, że to nie do końca tak miało wyglądać). Za liberalne podejście do lgbt kościół też ci głowy nie obetnie.

Brniesz w kierunku inwektyw, ale mam wrażenie,
  • Odpowiedz
To nie skojarzenia - to jest p--------a kopia tamtych wydarzeń. To się dzieje na naszych oczach.


@pokpok: Nie przesadzaj, różnica jest zasadnicza - wtedy takie strefy rzeczywiście wprowadzano, a ich status brutalnie egzekwowano.
Dzisiaj to raczej tylko fantazje kryptopedałów, ewentualnie ukłon w ich stronę ze strony gmin (jeśli to w ogóle prawda). Nadal gruba patola ale nie ma się co srać. Na szczęście zarówno w/w kryptopedalstwo jak i gminy nie
  • Odpowiedz
@kontonr77: Już odpowiadam. Naklejka z przekrzeslonym logo PiS wyraża sprzeciw wobec polityki jaką uprawia ta partia. Naklejka „strefa wolna od LGBT” implikuje, ze osoby homoseksualne maja zakaz wstępu do danego miejsca/strefy. Tak dosłownie jak „strefa wolna od białych” albo czarnych. Dyskryminujesz ludzi na podstawie cechy z którą się urodzili. Jakby jakieś lewicowe bojówki wydrukowały nalepki „strefa tylko dla homoseksualistów” to już byś pierwszy grzmiał ze to dyskryminacja i „gdzie ta
  • Odpowiedz
Jak czytam komentarze tutaj to niektórzy mają srogo n------e w bani popierając tego typu inicjatywy.

Podsumowując, obrażając państwo nikt nie powinien się czuć poszkodowany, obrażając religię nikomu nie wyrządzamy szkody, obrażając ideologię LGBT dokonujemy zbrodni porównywalnej z holocaustem i wszyscy geje płaczą. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@Donica: Dojeb więcej iksde to będziesz jeszcze bardziej
  • Odpowiedz
@XpedobearX:

Stary, prawica to jest właśnie między innymi WOLNOŚĆ JEDNOSTKI a nie bycie konserwatystą XD


Wolność jednostki nie oznacza, że nie wolno się na kogoś wkurzać. Ot tak z tymi głupimi plakatami i tęczą - uważam, że to debilne zachowanie za które nie powinno się karać i
  • Odpowiedz