Wpis z mikrobloga

@szary_obcy:
Dla mnie to jedno i to samo kiedy publicznie facet obmacuje kobietę jak i obmacuje faceta
Ci geje których znam i jednak para lesb zachowują się normalnie i przeciw takim ludziom nigdy kamienia nie rzucę
Ale jak ktoś ma nasrane jak np Jacykow to żaden paragraf mnie nie zmusi bym lubił i akceptował
Dotarło czy nadal świat czarno-biały?
  • Odpowiedz
@jusstt: Sam się zmusisz jak zrozumiesz poczujesz że jesteś w skrajnej mniejszości i że wstydem jest wyrażanie takich opinii. Parady wspierają właśnie to, promowanie tolerancji jako normy, gdzie bigoteria wygląda śmiesznie i skrajnie.
  • Odpowiedz
Silny głos opozycji jest tylko tam gdzie można się załapać do wieczornego dziennika :D.
Strefa wolna od LGBT znaczy zapewne tylko tyle że nie będzie się wpajać dzieciom zwyrodnień innych niż zwyrodnienie stawów w szkole. I dobrze!
Rodzice jak mocno chcą, mogą we własnym zakresie zasiać dziecku ferment w głowie.
Po włożeniu bolca do czekoladowej jamy, nie będzie pukać w drzwi straż miejska :D.
  • Odpowiedz
@szary_obcy:
No na ostatnich paradach wylazło chamstwo. Ci , którzy popierają LGTB wspaniale się wyrazili gdy spłonęła katedra Notre Dame (Kapela i ten z partii Razem)
Najpierw trzeba zacząć od siebie uczenia kultury i tolerancji a potem wymagać od innych

Buractwo, walka z religią i prześladowanie każdego kto ma inne zdanie - tak to wygląda a nie żądna walka o tolerancję
Ci o których wspomniałem zupełnie nie potrzebują parad
  • Odpowiedz
@jusstt: Mnie nie obchodzi co mówi Kapela, zawsze znajdzie się jakiś troll albo zwykły idiota. Po co słuchać idiotów, skoro można słuchać mądrych ludzi?

Nie da się walczyć o wolność i tolerancję bez uderzania we wrogów wolności takich jak Kościół.
  • Odpowiedz
@szary_obcy:
Ja nie chodze do kościoła i nikt mojej wolności nie ogranicza a zrobi to LGTB kiedy wejdzie prawo takie jak np w UK gdzie zmuszają sierocińce protestanckie do adopcji dzieci przez LGTB
  • Odpowiedz
> Kościół nie wymusza na swoich wiernych nienawiści do lgbt. W ogóle nic nie wymusza.

@sasik520: ... jasne.


@Wuxian: Jeżeli wymusza, czy możesz pokazać mi jak? Jestem w tym kościele od 30 lat i ani razu nie czułem się do czegoś zmuszony. A był okres, że uczesnitczyłem w życiu kościoła bardzo intensywnie.

@evilbadday: j.w. Biblia wyraża się jak się wyraża, ale to w dalszym ciagu nie jest przymus. Tak samo gazeta albo media wyrażają się o jednych dobrze, o innych źle, ale to do ciebie finalnie należy decyzja jak postępować. Nikt ci nie broni być katolikiem, ale neutralnym do lgbt. Ba, nawet możesz być im przychylny - ci
  • Odpowiedz