Wpis z mikrobloga

@pokpok: spiesze z wyjasnieniem. O ile nikt tu nie pisze o strefie wolnej od ludzi, a takie porownanoa sugerujecie w komentarzach porownujac to do wykluczania Zydow czy Polakow podczas okupacji wyjasniam:

Nikt nie banuje ludzi. Banuje sie ideologie, skrajnie lewicowa.

Podobnie jak w Polsce istnieje zakaz propagowania faszyzmu i komunizmu mozna tez zakazac szerzenia innej ideologii jaka jest LGBT - lewicowa i totalitarna. I oby to nastapilo.

A w sypialni i
@bylem_w_bordo_bylem_w_bajo gówno prawda. LGBT to nie ideologia, tylko ludzie - lesbijki, geje, bi i transseksualiści. Adamczyk w #wiadomosci #tvpis nieraz to powtarzał - na jednym wdechu z nieukrywaną satysfakcją. Nie dalej jak dwa wydania wstecz użył wobec osób LGBT określenia "dewianci"... więc nie #!$%@? mi tu, że nikt nikomu do łóżka nie zagląda.

Poza tym - nie pisali o ideologii...
Nie wspomnę już, że określenie "ideologia lgbt" to poważny logiczny fikoł. Chcesz
@jusstt: nie zgadzam się z Tobą niestety. Przyzwalanie na takie naklejki to pierwszy krok żeby właśnie dwóch gejów którzy przyszli na piwo zostali wyrzuceni. Jak nie przez właściciela to przez innych „prawilnych gości”. Poczekaj aż pójdziesz do takiego lokalu z kumplem i nie spodobasz się jakiemuś przygłupowi z jego przydupasami i okrzyknie was cwelami.
@macz:
hm, w wykonaniu zwolenników Gazety Polskiej może tak być
Ja to rozumiałem w znaczeniu takim jak jacyś tam burmistrze robią strefy wolne od LGTB
Na przykład bez wpuszczania transów do przedszkoli, szkół

Jakoś nie mam wątpliwości że LGTB jak Żydzi - kiedy już osiągną wpływy to już nie będzie tłumaczenia że to tacy sami ludzie tylko od razu pała, hejt, wywalanie z pracy itd. Analogia z tym co sie dzieje