Wpis z mikrobloga

Dostałem pierwszą wypłatę w #holandia wyjechałem żeby sobie dorobić na studia, mieć pieniądze żeby zainwestować w siebie a równie dobrze mógłbym #!$%@?ć w Polsce w januszexie i wyszłoby MNIEJ WIĘCEJ to samo, ale byłbym w domu i mógłbym lepiej gospodarować czasem wolnym.
#pracbaza #emigracja #zalesie
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aroneu: Jebiąc w PL w januszexie to raczej ile odłożysz miesięcznie mając normalne koszty życia - 300, 400zł? Czyli co, nie oszczdzasz w NL nawet 100 EUR miesięcznie?
  • Odpowiedz
@Aroneu: zmien prace, nie rob przez agencje ( a tym bardziej polską), zmien pokoj na mniejszy, nie kupuj #!$%@?, szukaj promocji (jak przyjdziesz po 18-tej to są przeceny na pieczywo, mięso, warzywa itd)
  • Odpowiedz
@Horaccy: Stawka godzinowa to jedno, zagwarantowanie godzin to drugie, a ukryte koszty o których agencja nie wspomniała to jeszcze kompletnie inna kwestia. Według ciebie stawka godzinowa to jedyne czym należy się martwić?
@Zetembe: Myślę o tym poważnie, ale czekam jeszcze na jedną wypłatę i grafik na następny tydzień.
@Moj_Panie: Nie do końca.
@ch1nczyk: W mojej pierwszej pracy w Januszex jako osoba pełnoletnia w wakacje
  • Odpowiedz
@jaktrwogatonawykop: ale fizyczna robota to jest na chwile gamoniu, a nie na cale zycie. ja tez robilem na magazynie, a studiuje medycyne. znajdz mi jakiekolwiek miejsce pracy zwiazane z zawodem na studiach zeby mi zaplacili. Nie znajdziesz. Nie zaplaca ci ani w UK, ani w Norwegii, ani w Szwajcarii ani w Niemczech za praktyki, a w polsce sobie za nie musisz jeszcze oplacic je sam.
  • Odpowiedz
@Horaccy: nie dostałem kopii umowy, wszyscy z domku mamy dużo nieporozumień z agencją, więc że coś jest nie tak, to sami do tego doszliśmy. Czekam do piątku na grafik, a jak mi się nie spodoba(nie będzie godzin) to szukam czegoś na własną rękę.
  • Odpowiedz
@Aroneu: To lipna praca. Ja odkładam około 1k€/miesiąc w gownorobocie na magazynie nawet zbytnio nie oszczędzając, jedząc na mieście i nie żałując sobie od czasu do czasu rozrywek
  • Odpowiedz