Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Boję się małżeństwa i życia we wspólnym domu z kobietą, ponieważ roszczeniowa postawa, parcie na zabawę, dynamikę, atrakcje, rozrywki, wieczne oczekiwanie czegoś i obwinianie, jest domeną już niema każdej kobiety. Mam już tak s---------ą psychikę przez to czego doświadczam w związkach i w relacjach z kobietami, że zwyczajnie boje się. Chciałbym założyć rodzinę, ale dzisiaj no k---a nie dogodzisz na dłuższą metę żadnej. Non stop oczekiwania i wybrzydzanie. Już nie wystarczy zwykle życie. Nawet danie domu, stabilizacji, brak kredytu i względne wygody, to jest cały c--j. Kobiety chcą życia jak z filmów i zapewniania ciągłych atrakcji. To jest jak opieka nad dzieckiem, któremu trzeba ciagle kręcić karuzelę, chociaż nie masz juz siły. Tylko, że z dzieckiem jest o tyle lepiej, że ono się ciebie słucha i nie odejdzie do innych rodziców. A baba utopi cię w łyżce wody, obwini za wszystko i odejdzie, często rujnując finansowo.

Walnijcie wy się w łeb! Bo to jest dramat co się dzisiaj d--------a zwłaszcza w dużych miastach.

#zwiazki #slub #rozowepaski #p0lka #logikarozowychpaskow #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania szukaj takiej co ma podobne podejście do życia. Nie będzie łatwo, ale nikt nie obiecywał, że tak będzie.
Znajdziesz taką/pójdziesz na kompromis/będziesz sam.

Ty chcesz kogoś kto ci podpasuje, ktoś inny też chce. A z tym słuchającym się dzieckiem, to odleciałeś... Myślisz, że w to nie trzeba włożyć żadnego wysiłku?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Każdy "zwykłe życie" rozumie inaczej. Twoja wersja nie jest jedyną słuszną i nie jest to nic złego, że ktoś ciągle potrzebuje jakichś intensywnych emocji czy atrakcji. Jest po prosty inny. Mimo to rozumiem rozgoryczenie, bo zawsze też celowałam w spokojnych mężczyzn, a kilka razy usłyszałam, że jestem "zbyt nudna".
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

A ja oczekuje normalnego faceta, który nie zdradza, ma w dupie wyścig szczurów, nie strofuje mnie, akceptuje jaką jestem, ma jakąś tam pracę, żadnych wygód poza podróżami mnie nie i interesuje, żeby nie był pustakiem ale miał pasje, żeby był wierny...

No ale co rusz trafiam na rozczeniowego księcia który uważa że to jego słowo jest ostatnie, który nie akceptuje słabości partnerki i nie poczeka na nią pół roku przez zawiłości losu z wylotem za granicę do pracy, często nawet wymaganie wierności od niego to za dużo bo "on nie chce
  • Odpowiedz
@patrzpan:

Czy faceci dzielą się tylko na dwie grupy:

- Chad który co weekend imprezuje, ma w dupie własne dzieci które na z 20 różnymi laskami, nie płaci alimentów, rucha wszystko co się rusza, zdradza każdą swoją dziewczynę, babie daje w mordę za nie wzięcie do buzi, n--------a się z kibolami i zarabia od c---a hajsu choć jest tępy jak but i ma problemy z
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: @LoveLight: Imo tylko dzban mógłby powiedzieć, że dziewczyna jest za nudna. xD Serio, poszedłem ze znajomą ostatnio na dwa koncerty. Oba przestała, bo się po prostu bawić nie umie, a bardzo chciała iść bo lubi obu wykonawców. Widziałem jej radość w oczach, także mi to wystarczyło. Po za tym całe dnie albo praca albo łóżko i to tyle z jej osiągnięć ostatnimi czasy. Hobby żadnych nie ma.
  • Odpowiedz
onieważ roszczeniowa postawa, parcie na zabawę, dynamikę, atrakcje, rozrywki, wieczne oczekiwanie czegoś i obwinianie, jest domeną już niema każdej kobiety


@AnonimoweMirkoWyznania: typowe p---------e wykopka, który nigdy nawet nie rozmawiał z kobietą. Wiesz, że takie kobiety to może 10, 20, 30 czy 60% wszystkich kobiet, nie ważne. Ale oprócz nich jest masa ślicznych i normalnych kobiet tylko po prostu o tym na wykopie nie usłyszysz. Bo tutaj każdy tylko piszę, jak
  • Odpowiedz