Wpis z mikrobloga

Co to matoł projektował nowy wygląd Kantor Walutowy Alior Bank? Dlaczego nie pisze u jakiego sprzedawcy zapłacono? Dlaczego nie pokazuje miejsca i kraju transakcji? Przecież to są podstawowe dane, które muszę się pojawić...
Podpowiem: trzeba pobrać PDF...tak
Także nie wiem co projektant miał w głowie aby nie pokazywać tak podstawowy danych, które są ważne.
Dodatkowo usunęli kod MCC przy każdej transakcji ()
#aliorbank #bank #banki #kantoralior #pieniadze #finanse #podroze
Marcinowy - Co to matoł projektował nowy wygląd Kantor Walutowy Alior Bank? Dlaczego ...

źródło: comment_rESFoAxMQD2KZJJA7TC3ypcWvr4UMlVr.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marcinowy: Ten nowy serwis jest tak spartolony, że np. zwroty na kartę (dostałem zwrot za polecenie z Bookingu) pokazuje w historii z minusem jako obciążenia. Kartę da się zamówić tylko wielowalutową, przy innych się wywala, mimo że nadal są dostępne w ofercie. Pominę już pierwsza stronę, gdzie 4 na 6 kafelków to reklamy różnych usług banku. Kompletne dno.
  • Odpowiedz
@Marcinowy zalogowałeś się normalnie? Wpisuje login i hasło (na pewno dobre) loguje Cię normalnie? U mnie po kliknięciu zaloguj przerzuca ponownie do wpisania loginu i tych samych elementów hasła ciągle...
  • Odpowiedz
@ms93: poprzednia wersja kantoru alior była zajebiście intuicyjna i wszystko było proste do wykonania
przed chwilą zalogowałem się pierwszy raz do nowej wersji, z obawami że będzie gorzej - i nie myliłem się
ten cały pseudominimalizm to kompletnie nieprzemyślany labirynt jakichś przycisków z d--y, dramat
  • Odpowiedz