Wpis z mikrobloga

@Czokowoko: TL;DW jest taki, że przetwarzanie białka to skomplikowany, wielostopniowy proces. W każdym kroku może się coś zepsuć, i powstać zator. Poważne zaburzenia tego procesu są bardzo rzadkie, bo z reguły taki człowiek umiera bardzo wcześnie. Ale mniej poważne zaburzenia najpewniej też istnieją, i mogą się objawiać np. niechęcią do mięsa, bo po nim człowiek źle się czuje - mechanizmem tutaj jest wzrost poziomu amoniaku we krwi wskutek niezdolności przemiany
anonymous_derp - @Czokowoko: TL;DW jest taki, że przetwarzanie białka to skomplikowan...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sinti:

nie czytaj statystyk jak nie umiesz wyciągać na ich podstawie żadnych sensownych wniosków

Oczywiście sensowne wnioski to tylko te zatwierdzone przez wegekomitet? Porównanie wegan i subkultury emo doskonałe, zapiszę sobie, mam wrażenie, że opamiętanie przychodzi po podobnym okresie czasu w obu przypadkach.
  • Odpowiedz
Porównanie wegan i subkultury emo doskonałe


@Waspin: widać nie tylko statystyk nie rozumiesz, no cóż, przypuszczam że na edukacje albo jeszcze za wcześnie albo już za późno, więc pozostaje mi tylko skwitować to uśmieszkiem :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sinti: kwituj. Uwielbiam ludzi, którzy komunikacyjnie zostają na poziomie argumentów ad personam. Zazwyczaj oznacza to, że brak im czegokolwiek racjonalnego do powiedzenia. Jak na razie próbując kwestionować moją inteligencję tylko się trochę ośmieszyłeś ale mimo to wiernie brniesz dalej. Piękna taktyka. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz