Wpis z mikrobloga

@chrup: Generalnie zastanawiam się nad uczelnią. W moim mieście jest tylko WSPol, najbliżej w Olsztynie znajduje się UWM, ale tam logistyka jest na studiach 2giego stopnia. Później Elbląg niestacjonarnie: Ekonomia o specjalizacji logistycznej :/. Na jakiej Ty studiujesz? Oprócz tego chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakoś super ciężko na tym kierunku, bo z matmy jakimś super asem nie jestem, co prawda mature na 74% napisałem, ale i tak określam siebie jako
@dge22: kończę zaoczną logistykę inż, wykładowcy to jest parodia. Ostatnio się kłóciłem z typem, że na naczepie 13.6 mieszczą się 34 europalety, a nie 33, to na koniec mi odpowiedział, że literatura przedmiotu mówi inaczej. To jest strata kasy i czasu. Proponuję naukę języków obcych i pracę, bo ja patrząc z perspektywy pracodawcy ("własna" firma) już wiem, że w życiu bym nie zatrudnił kogoś po WSB
@Bakys: ZPSB w Szczecinie ma spoko opinie z tego co widzę. Sęk w tym, że nie oferują bezpośredniego kierunku logistycznego, tylko jako rozgałęzienie w dziedzinie Ekonomii. Jak myślisz, opłaca mi się w to pchać, czy szukać gdzieś indziej?
@wypokk:
Po licencjackiej masz tytuł licencjata, a po inżynierskiej - inżyniera.

@dge22: Zależy jak radzisz sobie z matmą. Teoretycznie zawsze lepiej być inżynierem, ale w praktyce najważniejszy jest staż i doświadczenie. Ja wybieram się na licencjacką, bo na inżynierskiej poziom matematyki jest nieproporcjonalnie wysoki.
@kronus: Wysłałem aplikacje na WSAIB na logistykę międzynarodową. Mam też pytanie, czym się różni rozpoczęcie od października od tego w lutym? Oczywiście mowa o zaocznych
@dge22: Niczym, chyba tylko iloscia osob na semestrze i terminem obrony. Bardziej powszechne sa od wrzesnia Ja zaczne 7 semestr we wrzesniu. Jak inzynierka to matma jest raczej do przejscia. Jakies calki, statystyka to raczej luzik. Gorzej u mnie z procesowaniem systemow. Aktualnie szukam weny na poprawke :) Jeszcze jedno, nie wiem czy to jest dobry pomysl studiowac logistyke :))