Wpis z mikrobloga

Mireczki, jest może ktoś kto studiuje logistykę? Miałbym kilka pytań. Oprócz tego chciałbym sie dowiedzieć jak się ma studiowanie zaoczne, czyli czy hajs trzeba płacić już na wstępie, czy dopiero po danym semestrze?
#matura #studbaza #logistyka #studia #studiazaoczne
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chrup: Generalnie zastanawiam się nad uczelnią. W moim mieście jest tylko WSPol, najbliżej w Olsztynie znajduje się UWM, ale tam logistyka jest na studiach 2giego stopnia. Później Elbląg niestacjonarnie: Ekonomia o specjalizacji logistycznej :/. Na jakiej Ty studiujesz? Oprócz tego chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakoś super ciężko na tym kierunku, bo z matmy jakimś super asem nie jestem, co prawda mature na 74% napisałem, ale i tak określam siebie
  • Odpowiedz
@dge22: kończę zaoczną logistykę inż, wykładowcy to jest parodia. Ostatnio się kłóciłem z typem, że na naczepie 13.6 mieszczą się 34 europalety, a nie 33, to na koniec mi odpowiedział, że literatura przedmiotu mówi inaczej. To jest strata kasy i czasu. Proponuję naukę języków obcych i pracę, bo ja patrząc z perspektywy pracodawcy ("własna" firma) już wiem, że w życiu bym nie zatrudnił kogoś po WSB
  • Odpowiedz
@Bakys: ZPSB w Szczecinie ma spoko opinie z tego co widzę. Sęk w tym, że nie oferują bezpośredniego kierunku logistycznego, tylko jako rozgałęzienie w dziedzinie Ekonomii. Jak myślisz, opłaca mi się w to pchać, czy szukać gdzieś indziej?
  • Odpowiedz
@wypokk:
Po licencjackiej masz tytuł licencjata, a po inżynierskiej - inżyniera.

@dge22: Zależy jak radzisz sobie z matmą. Teoretycznie zawsze lepiej być inżynierem, ale w praktyce najważniejszy jest staż i doświadczenie. Ja wybieram się na licencjacką, bo na inżynierskiej poziom matematyki jest nieproporcjonalnie wysoki.
  • Odpowiedz
@kronus: Wysłałem aplikacje na WSAIB na logistykę międzynarodową. Mam też pytanie, czym się różni rozpoczęcie od października od tego w lutym? Oczywiście mowa o zaocznych
  • Odpowiedz
@dge22: Niczym, chyba tylko iloscia osob na semestrze i terminem obrony. Bardziej powszechne sa od wrzesnia Ja zaczne 7 semestr we wrzesniu. Jak inzynierka to matma jest raczej do przejscia. Jakies calki, statystyka to raczej luzik. Gorzej u mnie z procesowaniem systemow. Aktualnie szukam weny na poprawke :) Jeszcze jedno, nie wiem czy to jest dobry pomysl studiowac logistyke :))
  • Odpowiedz