Wpis z mikrobloga

Nie jestem zadnym chadem, no może troche. I zauważyłem głupią zależnośc na #tinder . Im bardziej chamski jestes tym bardziej laski do ciebie piszą xD
Jak napisze "Hej Karolina, ciekawa stylówka" czy ogólnie coś miłego to odpisuja "dzieki" i kontakt sie urywa, przestaja odpisywać. A jak pisze "elo suko" albo "co tam cipciu" "dobrego masz dupala" (centralnie, takei typowo sebiksowe głupie teksty) to początkowo sie OBURZAJĄ a później SAME ZACZYNAJĄ PISAĆ xDD
ja nie wiem na jaką chorobe cierpią te #!$%@? tinderówy ale widze ze coraz ciezej o normalną laske

#rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 29
@Killeras #!$%@? jak mnie irytują takie piwniczaki. Przecież "cipo, cipciu" w kontekscie prawdziwego podrywu to zwroty uzywane typowo przez elyte z jakiejś wsi czy innych sebixów z osiedla.

Niedawno oderwałes sie od cycka matki a już zaczynasz mi tu agresora zgrywać( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyjdz na miasto do prawdziwych dziewczyn i sypnij takim tekstem to dostaninesz w pysk i nakryjesz sie uszami
@brodatylarry:
mówimy o kontakcie irl czy przez internet?
przez internet to może być odebrane jako żart i spoko punkt zaczepienia do dalszej rozmowy
jak powiesz to odpowiednim tonem irl to też może być ujęte jako żart
jak do loszki podejdzie typ ubrany w garniak wyglądający i zachowujący się normalne to też może to zostać tak odebrane xD
@Killeras pisalem na poczatku o tinderze. Ta apka to bardziej jakiś żart bo ma małe odzwierciedlenie w realu, tak jak kolega wyżej napisał. To co "dziala" na tinderze nigdy nie zadziała w realu, zostanie odebrane jak obraza zwykła. chyba ze tinderowy wyjdą w miasto

przez internet to może być odebrane jako żart i spoko punkt zaczepienia do dalszej rozmowy

no #!$%@? własnie dlatego trace wiare w ludzkosc :v
@brodatylarry nie wiem jak teraz bo od 10 lat na randce nie byłem ale dawniej też działały do bólu proste rzeczy. Były jakieś rankingi w internecie komplementow i tekstów na podryw do lasek(może ciągle są? xD) a mówiło się że masz piękne oczy i bang bang to działa, wiruje świat. Po prostu 8/10 facetów i tak balo się zagadać.