Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@SpiderFYM: switcha, bo jak chce pograc w cos z dobra grafika, stacjonarnie to gram na pc, a switcha moge zabrac wszędzie. Mam focha na sony za akcje z ps4 pro. Nie po to sie kupuje stacjonarna konsole, zeby po 2 latach znowu kupowac nowa, aby wciąż grac w 60fps z ładną grafiką imo. Bardziej sie oplaca zlozyc pceta, ktory znacznie dluzej będzie dawal radę.
@SpiderFYM: Ja bym brał ps4 jeżeli już. Dużo więcej lepszych eksów no i jest mocniejsza niż zwykły xbox. Jeżeli Ci się z konsolą nie śpieszy to na Twoim miejscu już bym poczekał na ps5 albo nowego x'a do przyszłego roku i tą kasę co chcesz teraz przeznaczyć odłożył i dozbierał na przyszły rok na nową :) Jeżeli Ci się spieszy to bierz ps'a. Tak jak pisałem lepsze eksy, mocniejszy no i
stacjonarnie to gram na pc


@Zetembe: no ja PC praktycnzie cał czas

switcha moge zabrac wszędzie


@Zetembe: to mnie w jakimś stopniu przekonuje z tym że na switchu nie grałbym chyba w nic innego niże Mario/Mario Kart. Zelda nigdy mnie nie przekonywała.

na Twoim miejscu już bym poczekał na ps5


@eragonen: nie chcę wydawać aż tyle kasy
@SpiderFYM: Jesli chdzi o podstawowe wersje ixa i ps4 to moim zdaniem nie ma co brac pod uwage tego ktora konsola ma lepsza grafike bo obydwie wersje maja naprawde porownywalne

bardziej przy wyborze konsoli bralbym pod uwage to w co chcesz grac.
Xbox ma tego gamepassa ktory pozwala grac w gry w z poprzedniej generacji i ma podobno duza biblioteke tych gier.
Za to ps4 pod wzgledem exclusivow obecnej generacji przemawialby
@SpiderFYM: ps4
jako gracz z powiedzmy europejskim gustem i grający jak ogromna większość polaków spokojnie w domu nie brałbym nigdy switcha pod uwagę bo kompletnie nic mi nie oferuje
biblioteka xboxa jest zwyczajnie biedniejsza w tytuły które mnie interesują lub mogę w nie grać na PC, i zresztą nie gram tyle, żeby abonamenty xboxa mnie faktycznie jakoś odciążały z wydatków - tych multiplatform zwyczajnie i tak nie kupie na ps4/pc
@SpiderFYM zdecydowanie ps4. Tez jestem bardziej pctowcem i konsola ma mi zapewnić rozrywkę której nie dostanę na stacjonarce. A tam nie pogram Uncharted, To jesteś Ty, Spidermana, ukryty plan itp. Tych samych pozycji nie oferuje Xbox. Nintendo nie biorę w ogole pod uwagę, jak kolega wyżej powiedział, mierze ja w kategorii podkonsoli. Xbox ma na plus tani dostęp do gier, ale nadal biblioteka identyczna z PC, a jak już kupować konsole to
nie moja wina że xboxa i switch obserwuje mniej osób. Jest też tag #konsole


@SpiderFYM: Jemu nie chodzi, że Twoja wina, tylko z góry wiadomo jaki będzie wynik.

za xboxem przemawia game pass, ea access i gold + wsteczna kompatybilność, (kupujesz konsolę i po wyjęciu z pudełka masz dostęp do ponad kilkuset gier na dzień dobry bez znacznych dodatkowych inwestycji), zakupy z innych regionów w obrębie tego samego konta, wersja językowa
@SpiderFYM: zależy ile grasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak grasz rocznie 5-6 gier to byle co Ci wystarczy. Jak zamierzasz grać w najnowsze gry to tylko Xbox, bo tam Xbox Game Pass kupujesz i często dodają takie gry jak Metro Exodus itd, a XGP można kupić za grosze na roznych stronach i prawie za darmo grasz w najnowsze gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MasterChief112PL: @Asterling: @Zetembe: @eragonen: @cyberpunkowy_neuromantyk: @Mirkomil: @dymel: @pmub: @RysiuQuaresma: @Mariusz_Drugi: @FeC7800: @m4rciniak: @szuwarek-mini: @valdman: @Bartoszyce: @MasterChief112PL:

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Właściwie to nie pomyślałem bo mogłem napisać wpierwszym poście w co chciałbym zagrać na konsoli.

Właściwie to interesuje mnie UFC, jakieś platformóki i/lub gry przygodowe. Może wyścigi. Strzelanki odpadają kompletnie. Widzę że więcej exów, których nie
więcej exów, których nie ogram na PC jest chyba jednak na PS4


@SpiderFYM: na switchu ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale jeżeli exy z PS4 interesują to nie ma o czym gadać - bierz PS4.