Wpis z mikrobloga

Którą konsolę byście kupili w tym momencie?
No i najważniejsze - dlaczego?

Co do PS4 to biorę pod uwagę zwykłą wersję (a nie PRO) i tak samo Xbox - zwykła, a nie X.
#konsole #ps4 #xboxone #xbox #switch

Co byście wybrali?

  • PS 4 53.4% (187)
  • Xbox One 27.7% (97)
  • Switch 18.9% (66)

Oddanych głosów: 350

  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpiderFYM: switch: exy, mobilność. Najwięcej radości z grania zawsze dawały mi gry Nintendo. Dodaj do tego możliwość grania w np. Soulsy na kiblu i masz konsole idealną. Ps4 ani xboxa bym nie wziął (a miałem obydwie konsole) bo graficznie są niewiele lepsze od switcha a przy loadingach i ścinkach w menu można dostać p-------a - w swoim ps4 mam dysk ssd bo tego ścierwa co jest oryginalnie tam pakowane nie
  • Odpowiedz
@Baccon: No ja tam i tak nie ogarniam tego jarania że możesz grac na kiblu xD Ja tam sobie wolę na spokojnie pograć na dużym tv a nie bawić się w granie jak na tablecie.
  • Odpowiedz
@Asterling: chyba nigdy handhelda nie miałeś, że śmiesz (xd) porównywać to do grania na tablecie. A grafika, owszem jest gorsza. Tylko, że tak naprawdę widać to screenshotach bo podczas gry nie zwracasz na to uwagi. Z resztą, Wiedźmin i tak nie jest dobrym przykładem gry z dobrą grafiką bo postarzał się okrutnie. Jak go odpaliłem, na pc na max ustawieniach, po ograniu rdr2 to przeżyłem mały szok.
  • Odpowiedz
Xbox ma tego gamepassa ktory pozwala grac w gry w z poprzedniej generacji


@Mariusz_Drugi: wot? Metro Exodus, Śródziemie: Cień Wojny, Forza Horizon 4, Wolfenstein II, Shadow of the Tomb Raider, za chwilę Gears 5 to gry z poprzedniej generacji?
Klasyk, "Nie znam się, więc się wypowiem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz