Wpis z mikrobloga

Zmieniam siad jeszcze bardziej... mianowicie z low bar przechodzę na high bar powiedzmy, celem jest dalsza "pionizacja" siadu, dlatego też dodatkowe gumy od przodu. Zdziwiłem się, nie sądziłem że przez to aż tak wzrośnie trudność siadów, ale gumy się sprawdziły wymusiły maksymalne napięcie pleców i pilnowanie pozycji, poszło serii 12x2 ~250kg na sztandze przerwy 90-120s, kondycyjnie świetnie, GPP ewidentnie wzrosło.

Możliwe że dieta się do tego przyczyniła , bo teraz jem do bólu czysto za sprawą cateringu i jem średnio 400b/150t/800w dziennie.

Cały trening

Box squat 12x2 ~250kg
Deadlift 20x1
Sumo dimel deadlift 3x20
Reverse hypers 3x12
AB side bends 3x15

A poniżej moja komnata tortur ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
Pobierz
źródło: comment_sa4aVP83b3FxCxbsFIhaTJYdQeix8qZL.jpg
  • 33
Na Twoje warunki to dość mało


@Poemat: Jasne 165kg wzięło się z powietrza... Tak to jest jak ludzie na koksie wypowiadają się o diecie naturala ech... Jem te 6000-7000kcal i to jest wystarczająco dziennie. Masz przez koks po prostu wyprany mózg.

Tutaj Thor, PRZY 200kg, je ~8000kcal... To ile ja powinienem jeść 10 tysięcy? LOL xD

https://youtu.be/0HZaCW8Rrvk
Ja pie*dole, zaczynasz gadać gorzej od nooba bo już nie można normalnie czegoś napisać, tak jak on wszędzie wrzuca dodzo to Ty słowo naturalność

Wyluzuj trochę


@Poemat: Nie wyluzuje, bo jestem uczulony na bzdury... A non stop jakieś tutaj czytam, czy to jak teraz o kaloryce, czy to o genetyce, a to o sterydach które dają góra 5% a właściwie to trudniej na nich niż naturalnie... MNÓSTWO FARMAZONÓW. I co się
@Duzy_Dziki_Zwierz: Z reddita na szybko... mój WILKS obecnie to 463.

Semi Seriously:

300: Seen the inside of a gym before
350: Starting to get into powerlifting
400: Strong for local meets
450: Strong for big meets
500: WTF Strong
550: No longer a real person

Albo inne zestawienie

300-350: very strong for regular people/regular gym goers
350-400: starting to classify yourself as a powerlifter, king of the regular gym people
400-450: