Wpis z mikrobloga

Zmieniam siad jeszcze bardziej... mianowicie z low bar przechodzę na high bar powiedzmy, celem jest dalsza "pionizacja" siadu, dlatego też dodatkowe gumy od przodu. Zdziwiłem się, nie sądziłem że przez to aż tak wzrośnie trudność siadów, ale gumy się sprawdziły wymusiły maksymalne napięcie pleców i pilnowanie pozycji, poszło serii 12x2 ~250kg na sztandze przerwy 90-120s, kondycyjnie świetnie, GPP ewidentnie wzrosło.

Możliwe że dieta się do tego przyczyniła , bo teraz jem do bólu czysto za sprawą cateringu i jem średnio 400b/150t/800w dziennie.

Cały trening

Box squat 12x2 ~250kg
Deadlift 20x1
Sumo dimel deadlift 3x20
Reverse hypers 3x12
AB side bends 3x15

A poniżej moja komnata tortur ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Zmieniam siad jeszcze bardziej... mianowicie z low bar przechodzę na hi...

źródło: comment_sa4aVP83b3FxCxbsFIhaTJYdQeix8qZL.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
Ale na masie na bank do tego dobiję. Jest sporo ponad 400, i to wpisując zaniżone maksy, żeby nie było przypału, że jednak nie wstanę ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyszło mi 414 z hakiem


@Duzy_Dziki_Zwierz: Okej, więc czekam na filmiki jak te 1RM robisz. Wtedy będziemy mogli wrócić do dyskusji. Bo ja jak wpisuje to co myślę że dam radę podnieść to wychodzi ~500WILKS... więc...
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: to nie jest to, do dam radę. Tylko to, co podnosiłem jak miałem w planie główne boje. A i nie jestem pałerlifterem i zawsze miałem wyebane na wyniki, byle był progres. Zaciekawilem się po prostu, żeby wiedzieć, czy jestem #!$%@? czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A i nie jestem pałerlifterem i zawsze miałem wyebane na wyniki, byle był progres. Zaciekawilem się po prostu, żeby wiedzieć, czy jestem #!$%@? czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Duzy_Dziki_Zwierz: Wiesz tylko że kalkulatory, obliczanie 1RM na podstawie kilku powtórzeń, to żaden wyznacznik. Trzeba ten 1RM po prostu zrobić. Dlatego pytam o filmiki.

nagram specjalnie dla ciebie. To może skończysz z tym ciężkim życiem
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: nie wiem. Z miesiąc pewnie zanim wejdę na masę. I sam jestem ciekaw, jak to teraz będzie. Cierpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdym razie trochę się tym przelicznikiem "podbudowalem" o ile można tak powiedzieć, bo naprawdę myślałem, że jestem miękka faja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do tego ciężkiego życia naturala. Ja się z tobą całkowicie zgadzam. Tylko kurde.
  • Odpowiedz
może być. Ale nagram to tak szybko, jak tylko możliwe. Powiedzmy, że to taki deadline


@Duzy_Dziki_Zwierz: O i takie podejście mi się podoba :) Szczerze trzymam kciuki i liczę że zrobisz nawet więcej niż mówisz. Bo wiesz ja chciałbym żeby tutaj każdy robił 500wilks+ albo i lepiej, mnie to motywuje, szczególnie jak ktoś wyznacza jakieś cele a potem "dostarcza" wykonuje je.
  • Odpowiedz
a ja mam wyebane w tego wilksa xd gdyby nie ty to bym sobie nawet dupy nie zawracał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Duzy_Dziki_Zwierz: Tylko żeby nie było potem że kontuzje przeze mnie jakąś złapiesz ( ͡ ͜ʖ ͡) Więc listopad 2019 i 415+ wilks :)
  • Odpowiedz