Wpis z mikrobloga

Mireczki, chciałabym pochwalić się Wam moim postępem, który zmienił mnie z ulanej świni 1/10 w mniej ulaną świnię 2/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po lewej zdjęcie z 2015 roku - 80 kilo, problemy skórne i ze stawami, wstręt do aktywności fizycznej i wieczne zmęczenie. Nadwaga towarzyszyła mi od zawsze - usprawiedliwiałam się, że mam ją w genach.
4 lata diety, kompletna zmiana nawyków żywieniowych, klasyczne MŻ i duużo ruchu ( #silownia oraz joga i rolki, a także masa spacerów), i... udało się <3

Po prawej zdjęcie z dzisiaj. 15 kilo mniej (osiągnęłam upragnione "10 kilo mniej niż końcówka wzrostu"). #duma ()

Łatwo nie było, dalej mam kompleksy na punkcie wyglądu swojego ciała, ale #czujedobrzeczlowiek
Da się? Da się.

#dieta #chudnijzwykopem #mikrokoksy #odchudzanie #progresspic #chwalesie #wyjsciezprzegrywu
Pobierz
źródło: comment_kIJ0oga0ZMd2fx9tVznQoZ8h3QVS5b2p.jpg
  • 339
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@rybak17: ty jesteś jakimś cwiercmozgiem czy co xD? Dziewczyna walczyła z kompleksami i naprawdę odwaliła fajna robote, nieważne czy w miesiąc czy w 10 lat. Jest szczęśliwa i pokazała że mozna to zrobić zamiast siedzieć na dupie i myśleć "ale by było fajnie być chudziutką kwi kwi". Bardzo się cieszę że takie posty mają atencję bo powinny. Ode mnie Wiki szacunek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rybak17: no niezupełnie xd nie chodziło mi konkretnie o obronę jej bo jest dziewczyną. Niebieskiego jakiegokolwiek też bym bronił bo uważam że to ciężka sprawa do ogarnięcia. Ale coz. Najlepiej komentować posty tylko po to żeby kogoś zjechać xd