Wpis z mikrobloga

@BenzoesanSodu: @eMinimi: raczej tanich. w QC35 nie ma tego na pewno. Choć i w tanich też mi się nie trafiło. Meizu EP51. Z tego co się orientuje w słuchawkach ze zdjęcia tj sony wh-1000 też tego chyba nie ma
  • Odpowiedz
@BenzoesanSodu: Ja mam Modecome MC1001-HF, które generalnie bym polecił, bo tanie, dźwięk przyzwoity i active noise cancelling ale jak masz poniżej 20% baterii to co 10 sekund muzyka przestaje grać i miła pani ogłasza "battery low", pikanie to jest lajt przy tym xD
  • Odpowiedz
@eMinimi: Raczej tanie. Mam Bose QC35 II i Parrot Zik 3, w ani jednych, ani drugich nic nie piszczy co 20 sekund. Wszystkie informacje masz w aplikacji. Dopiero gdy spadnie poniżej 10% (albo 5%, nie pamiętam, które miały jaki próg) dostajesz o tym informację, ale tylko raz.
  • Odpowiedz
  • 0
@BenzoesanSodu Tracer Ray, poziom baterii jest pokazywany na moim Redmi Note 3 Pro a jak bateria umiera to w tylko jest komunikat że bateria jest słaba, proszę naładuj ją
  • Odpowiedz
@Justaman: wiesz co moze oprogramowanie na nich zaktualizuj (jeśli jest w ogole taka opcja)
@marcel1337: @JareQ: jak dla mnie nadsłuchawki XD pieknie graja, bateria robi robote ( ͡° ͜ʖ ͡°) cena wiadomo pewnie za te cene mozna dorwać cos lepszego
  • Odpowiedz