Wpis z mikrobloga

Jak macie jakieś pytania to walcie, wczoraj właśnie miałem ostatni dzień. Byłem młodszym managerem wiec wszystkiego nie wiem, zwłaszcza papierkowych spraw. Ale ile obrotu ma restauracja, jak wyglada praca. Może o standardy albo jakieś sytuacje? Za 2-3h będę odpowiadał na zgromadzone pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ama #pracbaza
Pobierz
źródło: comment_rgRq84kbQGcThbyienWYLnzlgN790fus.jpg
  • 228
@NickciN: Kody na kupony w kioskach - czasami jak się ma stare kody albo są jakieś wycieki kodów to można po prostu wklepać taki kod w kiosku i tak nam przyjmie dany kupon pomimo, że nie ma go na liście w aplikacji mc.

Pytanie czy nadal to tak działa? Czy kioski nie są podłączone w żaden sposób do jakiejś centralnej sieci, aby można było je zdalnie aktualizować? Z tego co widziałem
@Staraagrafka: u Ciebie spróbuję odpowiedź też złapać "można sobie grafik pod siebie dobierać i go ewentualnie zmieniać, typu że w tygodniu X mogę przyjść 3-4 razy? Czy jest sztywno dość albo cały etat albo tylko pół na weekendy np, czy właśnie mogę elastycznie w miarę tyle ile chce jakbym chciał? "
@Qba_89 A jakbym zamówił 100 burgerów w maku to Byś podją się zadania, tak teoretycznie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Musiałbym ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak był Big Maci za 5zł to pracowałem 12h, od otwarcia do zamknięcia. Skręciliśmy około 1400 Big Maców

@Texan128 jak zrobic panierke jak w nugetsie
Nie mam pojęcia, gotowe przyjeżdżają :c z paniereczką

@Staraagrafka W moim mc też młodych 14