Wpis z mikrobloga

@NickciN: Kody na kupony w kioskach - czasami jak się ma stare kody albo są jakieś wycieki kodów to można po prostu wklepać taki kod w kiosku i tak nam przyjmie dany kupon pomimo, że nie ma go na liście w aplikacji mc.

Pytanie czy nadal to tak działa? Czy kioski nie są podłączone w żaden sposób do jakiejś centralnej sieci, aby można było je zdalnie aktualizować? Z tego co
  • Odpowiedz
@NickciN: To prawda, że jako pracownicy podczas przerwy macie prawo do tylko 20% upustu i nie macie prawa zjeść jedzenia które idzie do kosza bo za to od razu nagana? xD
  • Odpowiedz
@Staraagrafka: u Ciebie spróbuję odpowiedź też złapać "można sobie grafik pod siebie dobierać i go ewentualnie zmieniać, typu że w tygodniu X mogę przyjść 3-4 razy? Czy jest sztywno dość albo cały etat albo tylko pół na weekendy np, czy właśnie mogę elastycznie w miarę tyle ile chce jakbym chciał? "
  • Odpowiedz
@Qba_89 A jakbym zamówił 100 burgerów w maku to Byś podją się zadania, tak teoretycznie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Musiałbym ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak był Big Maci za 5zł to pracowałem 12h, od otwarcia do zamknięcia. Skręciliśmy około 1400 Big Maców

@Texan128 jak zrobic panierke jak
  • Odpowiedz