Wpis z mikrobloga

@ArmaturaGramatura: równie dobrze można kupować nabiał oraz mięso bezpośrednio od rolnika, omijając proces pakowania w sterylny plasticzek. Równie dobrze można stworzyć przydomowa elektrownie wiatrową/słoneczną i korzystać wyłącznie z odnawialnych źródeł energii. Fajnie, że ludzie zaczynają dostrzegać problem zanieczyszczonego środowiska, ale są rózne sposoby na bycie eko
@pahamakaa ja nie szukam, tylko tłumaczę tamtą sytuację, co zrobiłeś problem o to, że ktoś nie ma owoców i warzyw w woreczku xD
Sama wolę żarcie sobie zapakować w pudełko z które używam przez kilka lat, lub właśnie owoce i warzywa wkładam do materiałowej torby, nikomu nie szkodzę i sama nie mówię, że inni też tak muszą robić, mimo że dobrze by było jakby to się zmieniło ;)
@pahamakaa paprykę chowam do woreczka bo jem ze skórką, ale rozumiem że ty banany i pomarancze jesz ze skórką że potrzebujesz pakować je do foliowki?( ͡º ͜ʖ͡º)
recykling po części napędza gospodarkę.

Ja po prostu wolę nie używać niż polegać na recyklingu.


@pahamakaa @JanekGreen: Tutaj zgadzam się z @JanekGreen. Ty segregujesz śmieci i chwała ci za to, ale tak naprawdę to czy coś przeszkadza, żeby te śmieci nie lądowały na jednej kupie? Kilka lat temu byłem świadkiem jak w jednym mieście wszystko było wdupcane do jednej śmieciary nawet jeżeli było segregowane. Wiem, że wiele się zmienia, ale