Wpis z mikrobloga

Recenzja przedtreningówki MAD ZEBRA od Muscle-Zone. Uwierzcie, ze obiektywna, bo mogę mówić co chce o produktach z tego sklepu.

Przedtreningówkę przetestowałem ja i 6 osób na siłowni (częstowałem znajomych)

Z rzeczy istotnych

- Jeśli szukasz ostrego ćpania to będziesz zawiedziony. Do geranium nie ma podjazdu, jeśli masz głębsze doświadczenie w stymulantach, to nie wystrzeli w kosmos. Główna robotę robi najtańsza kofeina. Przykro mi, to już nie te czasy chyba na rynku
- Pobudzenie jest raczej przyjemne, nie ma też po nim zejścia. Nie wiem czy to DMHA z połączeniu z agmatyną, ale raczej byłem skupiony / efekt tunelu na tym co się robi - jest ok, przyjemnie ale nie też tak dobrze jak po alpha gpc + alcar + hupercyna
- Pompa bardzo mocna choć dorzuciłem sobie AAKG w domu, ale mam porównanie, po prostu cytrulina, każdy kto brał wie jak działa, podkręcone agmatyną fajnie pompuje
- Cieszy mnie w ich produktach dodatek magnezu, który jest wypłukiwany przy stymulantach, jakby była jeszcze kapka wapnia, tauryny i potasu to juz w ogóle bez obaw

Z mniej istotnych rzeczy

- Smak ok - u mnie jabuszko
- Rozpuszczalność - trochę zostało osadu na górze, ale ja jestem i tak przyzwyczajony walić miarką do ryja jak inni

Podsumowując

- Pobudzenie - 5/10
- Skupienie - 7/10
- Pompa - 8/10
- Eko - 9/10 i chyba to najlepszy argument tej przedtreningówki

Ogólnie dałbym 7 lub 7.5 szału nie ma, ale jest naprawdę solidna za fajną cenę i to co dostajemy w środku za zapłacone szekle. Prosty skład i to lubię.

https://www.muscle-zone.pl/odzywki-okolo-treningowe-przedtreningowe/pwo-v2-294g z BORSUK05 - 7 % taniej ʕʔ

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #suplementy #fullborsukworkout
Kasahara - Recenzja przedtreningówki MAD ZEBRA od Muscle-Zone. Uwierzcie, ze obiektyw...
  • 29
@Blahblahaa: surowiec może być podobny, ale post produkcja mieszanie, rozdrabnianie to nie ma technicznie opcji, bo różnice są diametralne, porównaj sobie jakikolwiek produkt Olimpu do KFD nawet strukturę czegokolwiek - cytruliny, przedtreningówki, białka czy kreatyny. To takie gadanie, że mleko jest od krowy; dodatkowo składy i tak dalej, nie mówiac np. o tym, że KFD jest spajane zazwyczaj w tabletki a nie kapsułki - oczywiście nie hejcę KFD, bo jak sam
@Kasahara: ale ja wiem o czym mówie. Nie porównuj Olimpa do KFD i reszty sklepikowych marek. KFD bierze surowiec ze swojego źródła, sklepikowe 90% bierze od jednego zrodla ktore zjamuje się produkcja w calsoci az do etykietowania i wsadzenia tego w puszke i TEN SAM surowiec jest w kazdej z tych marek. W takiej firmie możesz sobie wybrać nawet kolor kaspułek jaki chcesz,, tabletek tak samo. Nie zmienia to faktu że
@Blahblahaa: no wiesz o czym mówisz i przecież ja to potwierdza, ale gdybasz, która firma co ( ͡° ͜ʖ ͡°); może tak może nie. Na pewno te mniejsze tak robią, szczególnie jeśli są tylko marketingowym pośrednikiem. Nie rozumum mnie źle, ale napisałeś, ze wszystko leci w tym samym miejscu od A do Z. Ale tak nie jest lub być nie musi. Może X, T, W firma w
@Blahblahaa czyli chcesz powiedzieć że wszystkie suplementy w Polsce tak naprawdę produkuje jedna firma i tylko zmieniają etykiety i opakowania? Co to za firma i dlaczego jeszcze nie robią na własny rachunek?

@komar251 czy w tej cenie się opłaca czy nie
@mistra: a co ty myslales, ze te firemki maja swoje linie produkcyjne ?. Po co maja robic na własny rachunek skoro wiecej zysku przynosi produkcja na zlecenie. I nie mówie, że wsyzstkie, duże firmy typu trec, Olimp, Megabol działają swoim torem. Piszę o tych typu właśnie mz, pride, kfd i każda kolejna "sklepowa" marka
@Blahblahaa:

To nie jest do konca tak jak mowisz bo sa producenci surowca (tych jest naparwde malo) czyli np serwatki, kreatyny, witaminy c itd a pozniej sa tzw co-packers czyli Ci co mieszaja, kaspulkuja, robia tabletki, wrzucaja do opakowan, etykietuja itd.

Klient czyli KfD, M-S itp moze sobie zazyczyc sciagniecia surowca od kazdego producenta nawet z innego kraju, to ze uzywaja nawet tego samo co-packera nie oznacza ze maja dokladnie ten
@drGreen: ta, ale ejdna najwieksza firma ktora sciaga surowiec hurtowo "robi" te suple dla wiekszosci małych firm, czyli tak naprawde konfekcjonuje to dla nich. z tego co wiem oni maja swoje zrodlo surowca i nie ma mozliwosci ze ktos do nich rpzychdozi i mowi "ja chce kreatyne z mongolii"