Wpis z mikrobloga

Urodzenie się kobietą w XXI wieku, to życie na poziomie super easy. Kosztów żarcia nie masz - chodzisz sobie codziennie na randkę #tinder i żresz na koszt cucków. Na insta czy snapie sprzedajesz nudesy, oczywiście bez twarzy, żeby nikt nie wiedział (nie mówcie, że trzeba być do tego atrakcyjnym, wejdźcie na portale dla fetyszystów i tam nawet laski w standardowej skali 0/10 koszą dolary za nude content). Jak Cię przyciśnie nagła potrzeba dorobienia, to sprzedajesz znoszone po dniu nic nierobienia gacie jakiemuś spermiarzowi za dwie stówy (jeszcze Ci podziękuje). Mieszkać możesz w sumie za darmo (wystarczy spojrzeć ile jest ogłoszeń typu mieszkanie za samo towarzystwo. Jak Ci się nudzi, to piszesz to na mirko / insta / innym gównie i z ziemii wyrasta stado clownów, którzy zrobią wszystko, żeby zająć Ci wolny czas. A #rozowepaski i tak #!$%@?ą, jak im źle i jak są dyskryminowane.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
  • 64
@Socjopata321: Chciałbym aby kobiety były na jakiś czas mężczyznami, niech zobaczą jak się żyje jak inni cię traktują jak się poznaje nowe osoby, jak wygląda związek i dopiero tak po życiu z rok czy dwa żeby wróciły i napisały swoje wnioski jak to kobietom jest ciężko w życiu. Jak kolwiek kobieta która twierdzi że facetom jest łatwiej jest u mnie z góry skreślona.

Już nawet ktoś tak robił, kobieta zrobiła się
@kaeres: w którym punkcie. Widzisz, macie tak dobrze, że twierdzicie, że źle macie jak macie jak facet, który ma dobrze. "a no bo ja lubię wieśmaki, a spermiarze z tindera zabierają tylko do kfc", "a, bo ja muszę pracować", "a, bo mnie traktują jak równą sobie, a nie lepiej", "a, bo wszyscy mi pomagają zamiast wyręczać". A najczęściej "nieprawda, że kobiety mają lepiej, bo wszystkie koleżanki mają lepiej ode mnie".
Wiesz,
@supi: No nie wiem. Zauważasz czego wymaga się od kobiety a czego od faceta. Od kobiety niczego się nie wymaga, a od faceta wszystkiego tylko dlatego że jest facetem w każdym aspekcie życia i nie jest to w żaden sposób sprawiedliwie. Tylko dlatego że jesteś facetem z góry masz miliony rzeczy czy czynników które musisz spełniać tylko dlatego że jesteś facetem, a u kobiet nie dość że tego nie ma to