Wpis z mikrobloga

Urodzenie się kobietą w XXI wieku, to życie na poziomie super easy. Kosztów żarcia nie masz - chodzisz sobie codziennie na randkę #tinder i żresz na koszt cucków. Na insta czy snapie sprzedajesz nudesy, oczywiście bez twarzy, żeby nikt nie wiedział (nie mówcie, że trzeba być do tego atrakcyjnym, wejdźcie na portale dla fetyszystów i tam nawet laski w standardowej skali 0/10 koszą dolary za nude content). Jak Cię przyciśnie nagła potrzeba dorobienia, to sprzedajesz znoszone po dniu nic nierobienia gacie jakiemuś spermiarzowi za dwie stówy (jeszcze Ci podziękuje). Mieszkać możesz w sumie za darmo (wystarczy spojrzeć ile jest ogłoszeń typu mieszkanie za samo towarzystwo. Jak Ci się nudzi, to piszesz to na mirko / insta / innym gównie i z ziemii wyrasta stado clownów, którzy zrobią wszystko, żeby zająć Ci wolny czas. A #rozowepaski i tak #!$%@?ą, jak im źle i jak są dyskryminowane.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
  • 64
@salwinia: ja nie znam nikogo, kto głosowałby na Wiosnę Biedronia, a w PE kilka miejsc dostali. I nie znam też nikogo jeżdżącego Toyotą Priusem. Nie znam żadnego weganina, geja (lesbijek też, bo wszystkie pięć jakie znałem dawno z homoseksualizmu wyrosło), nie znam golddiegereg ani sprzedawców balonów. Nie znam żadnego mężczyzny imieniem Edward. Jakie wnioski można z tego wyciągnąć? Żadne, bo showuperki już przeniosły się na Twicha, roksy promowane są na wykopie,
@r5678 absolutnie tak nie jest, masz bardzo zaburzone widzenie. Zauważam wręcz odwrotność, kiedy mamy takie czasy, że kobiety realizują się zawodowo, bo mogą, dalej jest na nie presja, aby zajmowały się domem, dziećmi. Bo to "mało męskie". Nie zawsze, ale widzę często taką tendencję. Wtedy kobieta nie dość, że pracuje, to jeszcze zajmuje się codziennymi pracami domowymi. Nie wiem, skąd czerpiesz swoją wiedzę, może z obserwacji, ale chyba własnych frustracji, bo raczej
@supi: No właśnie ku twemu zaskoczniu z życia, z relacji, ze związków, jestem już po 30tce więc siłą rzeczy trochę doświadczyłem. Zawsze uważałem że najbardziej miarodajne jest własne doświadczenie.
Tak samo mogę obalić to, że kobieta musi zajmować się domem itd. Ja np tego od kobiety nie wymagam, jesteśmy razem i oboje tym się zajmujemy w zależności kto kiedy jak pracuje.
Poza tym jeden przykład tylko podałaś presja z racji na
@supi:
facet musi zarabiać w miarę dobrze
facet musi mieć własne mieszkanie lub wynajmować mieszkanie
facet musi prowadzić relację, facet ma się starać a kobieta już nie musi
facet ma zajmować się domem, gotować obiady.. sam usłyszałem.. nawet nie oczekuj ze jak będziemy mieszkać razem i wrócę z pracy to będę ci gotować obiady.
facet ma być ambitny i cały czas dążyć do polepszania swojego bytu chodźby nie wiem co.. Coś
@supi: absolutnie nie mam zamiaru się tego trzymać, po ostatnim związku wiele rzeczy do mnie dotarło, znam też swoją wartość i zrozumiałem na czym ma polegać i jak ma wyglądać szczęsliwy związek. Obecnie czuje się dobrze sam ze sobą i wiem kiedy powiedzieć dziękuje danej osobie i iść dalej. Po prostu odrzuciłem to jakie są kobiety, bo nie można powiedzieć że wszystkie takie są. I wiem co mnie uszczęśliwy oraz jaka
@salwinia: wiesz, po mnie też nikt nie spodziewał się, że jestem dziwką. ¯_(ツ)_/¯ Do momentu gdy pewien wykopek mnie nie wystalkował i nie zaczął wysłać do mojej szkoły i rodziny moich nagich zdjęć, zamieszczanych ogłoszeń, wpisów i wiadomości, to wszyscy myśleli, że jestem grzecznym, nieśmiałym chłopcem. Z twoimi koleżankami może być podobnie.
@r5678 aha okej, ale ja mówię tak ogólnie. To, że są jakieś #!$%@? laski i mogą sobie coś takiego roić w głowie to ja wiem, ale myslałam, że rozmawiamy o normalnych sytuacjach. Bo to co wymieniłeś to taki bełkot, z którym sie raczej nikt nie zgodzi
@r5678: No ja też mówię ogólnie, bo normalnej jeszcze nie poznałem, ale domyślam się że są. Nie będę mówił o sytuacjach których nie doświadczyłem. Wlaśnie to jest chore że praktycznie wszystkie z jakimi miałem do czynienia takie są, i opierajac się na własnych doświadczeniach należało by powiedzieć że każda kobieta taka jest a co gorsza bardzo często kobieta będzie idealna przez pierwsze miesiące związku gdzie złego słowa powiedzieć nie można a