Wpis z mikrobloga

Przy czym od razu chciałbym sprostować pewien błąd.

Ja wcale nie jestem z innej części kraju niż Przasnysz. Ja wychowałem się w tamtych okolicach i dla mnie nie był to żaden szok.

Można wręcz powiedzieć, że jeśli Przasnysz to Prypeć, to ja jestem starym i doświadczonym Stalkerem i moja reakcja na to miasto to nie szok, tylko:
źródło: comment_mq575xVmf4gQeHGIHjo6a3zYk5kIujJN.jpg
@Strzelec_Kurpiowski: Dalej też jest ciekawie, bo okazało się, że się za dużo Czarnobyla naogladales :D

Ale proszę mi tu nie sugerować, że Przasnysz to moje gniazdo. Wychowałem się dobre kilkadziesiąt kilometrów od niego.

Och przepraszam, nie wiem skąd Pan jest przecież :D

Sto razy bardziej wolę dziewicze bory pod Myszyńcem czy jakieś pastwiska poprzecinane polami, czy ogólnie naturę niż te odrapane bloki skanseny PRL w Przasnyszu ( ͡° ͜ʖ
Och przepraszam, nie wiem skąd Pan jest przecież :D


@Liwiia: nie mogę napisać, zwłaszcza teraz, gdy pół Przasnysza na mnie poluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To powinieneś zostać leśniczym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój tata kiedyś chciał, bo też uwielbia takie klimaty ku rozpaczy mamy

Kiedyś chciałem być, ale mam za słabe plecy aby się tam dorwać. Do dziś najmilej wspominam wycieczki szkolne
źródło: comment_FbpoSSwBjTwPBD0mhIkqbz10ICRWrxDQ.jpg
@Strzelec_Kurpiowski:

nie mogę napisać, zwłaszcza teraz, gdy pół Przasnysza na mnie poluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na tej stronie nawet bez polowań lepiej nie podawać swojej lokalizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To przez te wycieczki i wizyty w ich biurach od 8 roku życia wiem, że w domu (jak już się go dorobię) będę miał pełne wykończenie podłóg, ścian i sufitów z drewna.
Na tej stronie nawet bez polowań lepiej nie podawać swojej lokalizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Liwiia: też racja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rzeczywiście piękne, to zdjęcie, które wysłałeś kojarzy mi się z jakimś domkiem w górach.


Przy czym oni mieli dużo ładniej w środku i używali różnych rodzajów drewna najlepszego rodzaju.

Ja nie mam żadnej wizji swojego mieszkania w przyszłości, ani w ogóle
@Strzelec_Kurpiowski:

Przy czym oni mieli dużo ładniej w środku i używali różnych rodzajów drewna najlepszego rodzaju

Może też się dorobisz najlepszego rodzaju drewien ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwszy raz słyszę o czymś takim jak kryzys wczesnej dorosłości.

Kiedyś tam o tym czytałam. Jak się wpisze w Google to na pewno jest coś na ten temat

Na pewno jakieś, odległe chociaż, plany musisz mieć ( ͡° ͜
Może też się dorobisz najlepszego rodzaju drewien ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Liwiia: mam nadzieję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na najbliższy rok to mam takie, że kończę studia, a potem szukam już pracy w zawodzie i prawdopodobnie wyprowadzę się do stolicy

A co do pytania czego chcę od zycia nawet nie umiem sobie odpowiedzieć. Na pewno chcę, żeby mnie zbytnio nie doświadczyło, w sensie
@Strzelec_Kurpiowski:

To powinnaś być bardzo szczęśliwa teraz, bo to minimalne wymagania i bardzo łatwo je zaspokoić u przeciętnego człowieka

Powiedzmy, że jestem umiarkowanie szczęśliwa, a raczej neutralna, bo nie ma za wielu ludzi "bardzo szczęśliwych", albo i w ogóle. Wkońcu napisane jest, że "ziemia będzie ci rodzic ciernie" czyli, że nawet ci bogaci celebryci, o których piszesz mogą szczęścia nie odczuwać, prowadząc jak najwygodniejsze życie
Na razie jestem pod parasolem młodości,
Powiedzmy, że jestem umiarkowanie szczęśliwa, a raczej neutralna, bo nie ma za wielu ludzi "bardzo szczęśliwych", albo i w ogóle. Wkońcu napisane jest, że "ziemia będzie ci rodzic ciernie" czyli, że nawet ci bogaci celebryci, o których piszesz mogą szczęścia nie odczuwać, prowadząc jak najwygodniejsze życie


@Liwiia: pewien rzymski filozof powiedział, że nie ten jest bogaty, co dużo ma, ale jeszcze więcej potrzebuje, tylko ten, co ma może i mało, ale
Jazda takim pojazdem w lato przez jakieś zapomniane wioski, niczym nie ustępuję wycieczce po Kubie.


@secretservice666: tu się muszę zgodzić. Jeździłem tak po Mazurach u prywaciarza ze starym autosanem za jakieś grosze. Normalnie jak na porządnej wycieczce, piękne jeziora, estetyczna, stara pruska zabudowa wsi, łąki pola itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I to wszystko za 50 zł za 10 biletów.
@Strzelec_Kurpiowski:

A czego można od ciebie wymagać, jak dorosła jesteś? Żyjesz już dla siebie.


Teoretycznie tak, a w rzeczywistości niestety nie żyjemy w próżni

A że mam znacznie więcej i jakoś tam się rozwijam, tworząc sobie perspektywy na jeszcze lepszą przyszłość, to mimo iż jakiejś euforii nie czuję, pokora wobec życia każe mi stwierdzić, że mam szczęśliwe życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wydajesz sie być bardzo stabilny
Teoretycznie tak, a w rzeczywistości niestety nie żyjemy w próżni


@Liwiia: racja, ale to już kwestia osobistej wrażliwości na takie rzeczy.

Wydajesz sie być bardzo stabilny emocjonalnie i to jest chybabym super, mi niestety nie było to dane z racji tego, że jestem kobietą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To na pewno od płci nie zależy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Młodsza siostra jest na
Przasnysz lata 90 - kierowcy tak się przejęli rolą, że stali w drzwiach i wpuszczali do autobusu tylko osoby które im się podobały.
Na zajezdni PKS stoi Biedronka teraz na dworcu ma być kolejny dyskont bo sklep na dworcu może być otwarty w niedzielę. Tak więc PKS jako takiego już nie ma.
No skansen straszny ale PiS zapewne zrobi z niego cudo!
@Strzelec_Kurpiowski:

Młodsza siostra jest na przykład podobna do mnie pod tym względem, a brat już wręcz przeciwnie.

U nas wszyscy nerwowi i w gorącej wodzie kąpani ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo wrażliwi i obrażalscy, nie wiem jak z najmłodszym, bo jest jeszcze za mało ukształtowany

Tylko ma to swoje wady, bo co prawda załamania nigdy nie czułem, ale euforii też raczej nie. No ale jednak to bardziej