Wpis z mikrobloga

Mirunie, pijcie ze mno kompot. Przedwczoraj obroniłem magistra na wydziale architektury w duńskim Aalborgu z najwyższą oceną 12/12. Najtrudniejsze (jak do tej pory) dwa lata życia właśnie mi minęły kończąc moją ponad 10 letnie kształcenie się w tym kierunku :)

Jestem Architektem!

#architektura #chwalesie #tworczoscwlasna #design #dania #oswiadczenie

Tematem pracy był uniwersalny projekt rewitalizacji Wielkiej Płyty w Polsce na podstawie jednego z budynków na #ursynow w #warszawa
peetee - Mirunie, pijcie ze mno kompot. Przedwczoraj obroniłem magistra na wydziale a...

źródło: comment_6CYFdXQTMv6v2SBQ2FTYKlNFvDAw7gLS.jpg

Pobierz
  • 101
Projekt zakładał przede wszystkim podniesienie przestrzennego standardu mieszkań w wielkiej płycie. Polska jako jedyny z kraj z bloku komunistycznego miał absurdalny limit 10m2 na osobę (potem limit ten został podniesiony).

Polacy mieszkają niemal najgorzej w Europie ze średnim standardem 25 m2/osobę. Gorzej mieszkają jedynie Rumuni i Łotysze. Nasza praca polega na opracowaniu trzech strategii podniesienia tego standardu w wielkiej płycie do minimum właśnie 25m2/osobę, a najlepiej do powyżej 30 m2/osobę.

Projekt głównie
peetee - Projekt zakładał przede wszystkim podniesienie przestrzennego standardu mies...

źródło: comment_9QLaU1FbO41g0NeXRkEnEPB6X4C96xqk.jpg

Pobierz