Wpis z mikrobloga

Depresja u mirka
- #przegryw
- myśli samobójcze
- ucieczka od szyderczego normictwa
- zapijanie smutków
- wytykanie palcami

Pseudo depresja u różowej
- skakanie po bolcach co weekend
- udawany płacz przy znajomych dla atencji
- tinder over 9000
- smutne gówniane posty na fb
- jest pretekst żeby #!$%@?ć i tyć jak świnia na ubój
- " nigdy nie zrozumiesz przez co musiałam przejść "
- śmianie się z mirków z prawdziwą depresją

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #stulejacontent #tinder
  • 25
@Gandern:
Depresja u różowej
- #przegryw
- myśli samobójcze
- ucieczka od szyderczego normictwa
- zapijanie smutków
- wytykanie palcami

Pseudo depresja u mirka
- mizianie się z innymi Mirkami po bolcach co dzień
- udawany płacz przy przegrywach dla atencji
- tinder over 9000
- smutne gówniane posty na wykopie
- jest pretekst żeby #!$%@?ć i tyć jak świnia na ubój
- " nigdy nie zrozumiesz przez co musiałem przejść
@salwinia: Tak patrzę... I sądzę że autor wątku miał na myśli osobniki płci żeńskiej w jego wieku oraz zakresu lat życia osób do których jest skierowany ten portal www ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślę że to tag #tinder, powinnaś wiedzieć o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@salwinia: połowa z nich trolluje, druga połowa ma mózgi tak przeżarte czytaniem tego co piszą ci trollujący i interpolacją tego na całą populacje, że nie ma sensu im mówić i tłumaczyć. Nie pomaga fakt, że jedyny kontakt z kobietami w ich przypadku to ten na porhabie a z facetami to właśnie w takich kółkach #!$%@?. W dodatku jako że masz różowy pasek to nie uwierzą ci że 2 + 2 =
@salwinia: no to jest ciekawy temat, wizja świata jaką sobie uroili jest wręcz idealna do takich wyskoków. (Obwinianie wszystkich wokół, projekcje na całe grupy społeczne, bardzo silne 'biologizowanie' zachowań ludzkich). Dodać do tego można rosnącą frustracje seksualną (która rosnąć będzie), ogólną samotność i mamy idealny materiał na jakiś zamach samobójczy albo lone shooter xD
@salwinia: Niech zgadnę mamy tutaj różową która ma życie usłane różami studia w wojewódzkim za kasiorę rodziców w weekend skaknie po bolcach chadów a uważa się za znawczynie przegrywu

@Pizza1212: @Przegrywek123: co do was anony białorycerstwo nie sprawi że różowa wam wskoczy na bolca
@salwinia: oczywiście że ktoś kto pochodzi z dobrego domu będzie zdolny ma rodziców którzy swoimi pieniędzmi mogą załatać dziury w edukacji poprzez np. korepetycje do tego dorzucamy udane życie towarzyskie i już obraz różowej nie wiem co studiujesz może psychologię skoro uważasz się za znawczynie tematu ale nigdy nie będziesz wiedziała co siedzi w głowie przegrywa który życie towarzyskie widzi u rówieśników a rodziców miał takich którzy o niego nie dbali
@Gandern: ale my tu nie rozmawiamy o tym słynnym przegrywie, którego definicję stworzyliście sobie sami (i dlatego ma dość płynne ramy, które można sobie naginać w zależności od potrzeb).
Postawiłeś konkretną tezę. Laski nie mają/nie mogą mieć depresji/depresja nie może się objawiać w różny sposób.
A ja się z nią nie zgodziłam.
Daruj sobie argumenty ad personam.
PS. To słynne skakanie po boltzach to jak najbardziej objaw zaburzeń psychicznych.