Wpis z mikrobloga

Kiedy #rozowepaski chcą kogoś poznać, to chodzą w tym celu tylko do klubu.
Wiedzą że są tam sami dynamiczne, zabawne, wygadane, pewne siebie i budzące emocje chady i oskary.
W klubie nie natrafią na grzecznego chłopca.
Wiedza że kolesie z klubu mieli na swoich knagach wiele takich jak one.
Tam nie chodzą byle lamusy tylko top 20% facetów.
Zasada pareto 20% ma dostęp do 80% kobiet.
„Szaremyszki” tak chodzą po czym udają na wykopie milutkie dziewczynki jak np „kwasnydeszcz”
#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #chad #kluby #karyna #szaramyszkadlaanonka #logikaniebieskichpaskow
M.....9 - Kiedy #rozowepaski chcą kogoś poznać, to chodzą w tym celu tylko do klubu.
...

źródło: comment_UNKR4CgV2f2MbtJP1rR7g4L9p99ZTeXS.jpg

Pobierz
  • 105
@Muodyhuopiec1919: nikt. Ty przeczytaj swój wpis i pomyśl trochę. Z jednej strony się prujesz, że laska idzie do klubu bawić się z Oskarkami, a z drugiej smucisz, że tam bie pozna spokojnego typa. No jak poszła do klubu na Iskarki, to chyba nie jest panna dla spokoj ego typa, więcw czym problem? A jak ktoś nie potrafi rozróżnić normalnej dziewczyny od klubiwj Julki, to sorki, ale to tylko jego #!$%@? tu
@Muodyhuopiec1919: Przez pierwsze 3 wyjścia do klubów nie miałem odwagi poprosić laskę do tańca, taki ze mnie był top20% gigachad. Z czasem się nabrało skilla, chodziłem prawie co dwa tygodnie przez dwa lata studiów. Kluby są dla ludzi co lubią się bawić w kubach i tyle.
@YodaMonster:
Ale nie dla osób które od najmłodszych lat są samotne, nigdy nie miały koleżanek i kolegów, nigdy się nie całowali, nigdy nie trzymali za rękę, i boją się przed dwa lata powiedzieć „cześć” do dziewczyny której się podobali
@Muodyhuopiec1919: W sumie to chyba przed studiami i wyjściami na kluby się nie całowałem i nie trzymałem za rękę, raz jedynie poszedłem na studniówkę z dziewczyną która mi się podoba, bo właśnie zerwała z chłopakiem i nie miała z kim iść, z trudem mi przyszło ją zapytać i cały wtedy się spociłem XD, skończyło się to smutnie dla mnie ale po latach zastanawiam się po #!$%@? startowałem do kogoś świeżo po
@Muodyhuopiec1919 czy oskarek to teraz jakieś popularne imię wśród bananowej młodzieży, czy jak bo nie ogarniam? Przez całe życie poznalem 1 Oskara i to na studiach, ale on calkowicie wpasowywal się w obraz wykopka przegrywa, a nie chada.