Wpis z mikrobloga

Kiedy #rozowepaski chcą kogoś poznać, to chodzą w tym celu tylko do klubu.
Wiedzą że są tam sami dynamiczne, zabawne, wygadane, pewne siebie i budzące emocje chady i oskary.
W klubie nie natrafią na grzecznego chłopca.
Wiedza że kolesie z klubu mieli na swoich knagach wiele takich jak one.
Tam nie chodzą byle lamusy tylko top 20% facetów.
Zasada pareto 20% ma dostęp do 80% kobiet.
„Szaremyszki” tak chodzą po czym udają na wykopie milutkie dziewczynki jak np „kwasnydeszcz”
#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #chad #kluby #karyna #szaramyszkadlaanonka #logikaniebieskichpaskow
M.....9 - Kiedy #rozowepaski chcą kogoś poznać, to chodzą w tym celu tylko do klubu.
...

źródło: comment_UNKR4CgV2f2MbtJP1rR7g4L9p99ZTeXS.jpg

Pobierz
  • 105
@Muodyhuopiec1919: Raz w klubie a tak właściwie barze z parkietem spotkałem jedną która hehe chciała się lizać podczas tego jakże pieniężnego czynu zauważyłem że jakiś chłopaczek patrzy się na mnie jak na jakiegoś zbrodniarza wojennego.
Po próbie rozmowy z moją zdobyczą z której wynikło że jest typową Julka tzn: no hehe 18 lat zaraz studia hehehe NUUUUDYYY spytałem sie czy zna tamtego gościa bo dziwnie sie na nas patrzy
Ona: no
@Mroczna_Pyra:
Przez te wszystkie lata w szkole nie przestałem się bać podchodzenia do tablicy na matmie
Podstawówka->gimnazjum->technikum
Musiałem ciągle to robić, a mimo to nigdy mi strach nie przeszedł.
Przy dziewczynie to bym się chyba zesrał
Pomijając ze jestem nudny, sztywny, niezabawnym, nie budzę emocji i przez to jestem samotny od zawsze
@Mroczna_Pyra:
Przez te kiła lat nikt nie chciał się ze mną spotkać. Max po kilku dniach rozmowy byłem zlewany. Nigdy koleżanek nie miałem czyli dziewczyny trz nie będę miał.
Koleżanki mają tylko ci którzy są dobrym materiałem na faceta