Wpis z mikrobloga

Kiedy #rozowepaski chcą kogoś poznać, to chodzą w tym celu tylko do klubu.
Wiedzą że są tam sami dynamiczne, zabawne, wygadane, pewne siebie i budzące emocje chady i oskary.
W klubie nie natrafią na grzecznego chłopca.
Wiedza że kolesie z klubu mieli na swoich knagach wiele takich jak one.
Tam nie chodzą byle lamusy tylko top 20% facetów.
Zasada pareto 20% ma dostęp do 80% kobiet.
„Szaremyszki” tak chodzą po czym udają na wykopie milutkie dziewczynki jak np „kwasnydeszcz”
#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #chad #kluby #karyna #szaramyszkadlaanonka #logikaniebieskichpaskow
M.....9 - Kiedy #rozowepaski chcą kogoś poznać, to chodzą w tym celu tylko do klubu.
...

źródło: comment_UNKR4CgV2f2MbtJP1rR7g4L9p99ZTeXS.jpg

Pobierz
  • 105
Tam nie chodzą byle lamusy tylko top 20% facetów.


@Muodyhuopiec1919: Byłes kiedyś w klubie w ogóle? xD Weź idź może, to przestaniesz tak idealizować te miejsca. W klubach są przeciętni faceci, tacy jak wszędzie. Zdarzają się przystojni i zdarzają się lamusy - jak wszędzie.
@Muodyhuopiec1919 ale wy #!$%@? jesteście przegrani, jak jesteś kucem to możesz znaleźć dziewczynę. Gardzę #!$%@? którzy tak piszą i się użalają, jadą normalne dziewczyn bo jest zwykłym niedorozwojem umysłowym i nie potrafi zagadać bez jąkania. Przepraszam za szczerość.
@Muodyhuopiec1919: Jak można myśleć, że imprezować lubią tylko chady i szmaty? XD
Na pojedynczej imprezie może być ogrom ludzi. W różnym przedziale wiekowym. Różna muzyka. Są, ludzie którzy walą po kinolu, ludzie spizgani jointem, ludzie po mdma, bo fecie, po alko, po szlugach, po redbullu XD na mixach i na trzeźwo. Tańczą, stoją, obserwują, cieszą się chwilą, słuchają muzyki, spotykają znajomych, opowiadają sobie historie. Najbardziej #!$%@? mnie jak musisz drzeć japę
@Muodyhuopiec1919: xDDD obrażasz obce ci osoby, obrzucając je inwektywami typu "szlauf", a potem zadajesz "Czy ja mówię, że ktoś tu jest zły?", nie widzisz tu pewnej hipokryzji i schizofrenii?
Nie dziwię się Twoim niepowodzeniom z takim nastawieniem.
Jeszcze raz powtórzę - @kwaśnydeszcz to wspaniała osoba i nie zasługuje na obrażanie.
@dwojra:
Mam takie nastawienie od dwóch lat spowodowane samotnością od zawsze. Zrozumiałem że nie ma różnicy czy jestem miły i pomocny, czy oschły i zimny, bo i tak nikt nie będzie chciał mieć nic do czynienia z nudziarzem.
Jak myślisz że jestem taki od zawsze, to jesteś w błędzie.
Kwasnydeszcz to zwykła karyna