Wpis z mikrobloga

ej ludziska z #warszawa, gdzie można zaprosić nowo poznaną dziewczynę na jakieś dobre jedzonko? chodzi o to, żeby nie było zbyt formalnie ale przyjemnie. Dodatkowym plusem będzie jeśli będzie to jakaś kuchnia tematyczna, a nie typowa restauracja w której jest wszystko i nic. Pizza raczej odpada, najlepszym wyborem byłaby kuchnia meksykańska albo azjatycka ale jestem otwarty na propozycje.
#rozowepaski #niebieskiepaski #randkujzwykopem
  • 23
Du-za mi-ha, Toto-Pho, dwa moje ulubione miejsca z azjatycką szamą. Nie tak drogo, schludnie a żarcie naprawdę dobre.
Z meksykańskiego to pewnie tylko zostanie ci Spoco'Loco ale jest drogo i średnio smakowo.
Jeśli masz ochotę na dobre burgery to polecam New York Burgers, mają sporo opcji personalizacji kanapki.
Zle trafiam czy jak?

@Jasak: nie, tam po prostu jest słabo i żeby polecać Du-zą na randkę to trzeba być złośliwym

najlepszym wyborem byłaby kuchnia meksykańska

@69inch: La Sirena jest świetna

albo azjatycka

Shoku na ramen. Lepsze rameny są w Vegan Ramen Shop i Yatta Ramen, ale tam rezerwacji nie zrobisz. Jeśli to nie warunek, to zdecydowanie tam polecam.

ale jestem otwarty na propozycje.

Sofra, świetna i bardzo rozsądna cenowo
@advert, @Jasak właśnie czytałem opinie o Duzej i faktycznie tak to wygląda jak azjatycki McD. Raczej odpada. Rezerwacja nie jest warunkiem o ile nie ma jakiegoś dużego problemu z miejscem
Rezerwacja nie jest warunkiem o ile nie ma jakiegoś dużego problemu z miejscem


@69inch: no tam to trzeba czasem postać w kolejce paręnaście minut, więc na randkę kiepska opcja. z azjatyckich jeszcze mi przychodzi do głowy Pumpui oraz Basil & Lime - obie tajskie, obie na Mokotowie.
jest też Himalayan Yeti, niedaleko Politechniki - fajne, nepalskie żarcie, bardzo smaczne, ale mało zachęcający budynek z zewnątrz, więc kobita się może przestraszyć. choć
@69inch Knajpa włoska na dolnym mktw. Ulica Stępińska Quatro Piatti. Niedaleko masz do Łazienek Królewskich na spacer. Albo Park Sielecki. Jedzono pierwsza klasa i przystępne ceny! Wewnątrz ładnie i klimatycznie. Czasem można spotkać Ambasadora Włoch :)